1. p2w

    Kao sto ime teme kaze, jer ovo P2W server a.k.a Pay to win? 60% igraca je ovde bis sa Shadowmourne odakle to ? ja nmg i dalje verujem vise od pola servera donori sa sm, i 2 hc trinketi, ima gildova gde nema ni jedan non-donor igrac sa 2k u areni ali svi bis, cak i ofset wrathful doniraju, znaci moje pitanje je jednostavno Jer ovo p2w server? ili su ljudi dobili toliko coinsa na moltdown da si mogo uzmes 1000 shadowmournova.. hvala

  2. Kao sto ime teme kaze, jer ovo P2W server a.k.a Pay to win? 60% igraca je ovde bis sa Shadowmourne odakle to ? ja nmg i dalje verujem vise od pola servera donori sa sm, i 2 hc trinketi, ima gildova gde nema ni jedan non-donor igrac sa 2k u areni ali svi bis, cak i ofset wrathful doniraju, znaci moje pitanje je jednostavno Jer ovo p2w server? ili su ljudi dobili toliko coinsa na moltdown da si mogo uzmes 1000 shadowmournova.. hvala
    Slazem se sa tobom u neku ruku i jeste p2w al' ima i nas koji nismo donirali iteme vec uplatili samo zbog que time-a :)
    ceo pve set hc sam uzeo igrajuci pve takodje i pvp :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •