1. Trazim iskusan i aktivan pve klan!

    Trazim iskusan i aktivan pve klan u Cataclysm!
    Trazim klan koji ima sve zadovoljene kriterijume za veteran igrace kao sto sam ja , a to su:
    1. Lideri ili vodje moraju da budu iskusni u organizovanju i rukovodjenju pve aktivnosti kao sto su : Dungeoni , Raidovi.
    2. Solidan sistem titula. (kada kazem sistem titula mislim na odvajanje po grupama pocetnih to jest ne iskusnih igraca od iskusnih i obuka igraca oko taktika)
    3. Koriscenje komunikativnog softvera kao sto su : Raidcall , Team speak , Discord / Skype - ne dolazi u obzir.


    ================================================== ==========
    Sto se tice mene , ja sam stari veteran za wow. Moja prva ekspanzija je bila "World of Warcraft Burning Crusade" pa sve do legion (legion samo pvp).
    Nisam igrao vise od dve godine wow cataclysm treba da osvezim memoriju sto se tice raid taktika.
    Ne nemam dobro girovanog heroja na serveru zato sto kada sam igrao Cataclysm igrao sam na <censored> ali sam se prebacio na www.warmane.com zato sto obecava odrzavanje servera.
    Tamo gde najvise provodim vremena na wowu jeste PVE kategorija. Ja sam Pve igrac i igram samo hilere , a sto se tice pvp , malo igram i to igram dps/rdps.

    Uglavnom sam slobodan uvece za raidove oko 19,20,21:30 (zavisi od dana)

    Realm: Neltharion
    Strana: Horda
    Ime: Izabrandruid
    Rasa: Troll
    Klasa: Druid
    Specifikacija: Restoration (Hiler)
    Kategorija: PVE
    Edited: October 24, 2016

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •