1. P2win?

    1234567910
    Edited: November 26, 2016

  2. Tiesam ir tik traki ka ļoti daudzi ir jau fully geared ar smourne
    Pēc mana novērojuma- jā.

    uz reidiem ņem tik ar lielu gs?
    Pēc tā, kas redzēts globālajā- tā ir, bet parasti, ja ir nepieciešamais sasniegums, tad līdz pat 400 aprīkojuma punktu deficītu var tikt, ja, protams, māki sevi pārdot vai grupētā uzbrukuma līderis ir Tavs paziņa.

    Cik ļoti icecrown ir pay to win?
    Warmane ir iespēja pirkt/pārdot aprīkojumu, resursus un zeltu tiešsaites tirgū par P2Win valūtu. Ar nelielu pacietību, laika ieguldījumu un vidusskolas ekonomikas vielas zināšanām P2Win ir pielāgots arī ikdienišķajiem peles spiedējiem un advencetajiem darbības letes pielāgotajiem īsceļu spiedējiem.

  3. Pay2win gan to nosaukt nevar īsti, jo tu pērc gearu kuru var arī spēlē iegūt. Vienīgi par reidiem ir kā ir, iesākums varētu nebūt tas spožākais, ja par piemēru ņemam ICC25N reidu, tad vidējais GS ir jābūt ap 5.7 un iespējams daži achievementi. Alliance vairāk arī spēlē PvP, tātad ir vairāk spēlētāju ar SM. Es pats piemēram

    Account status: In good standing
    Donation rank: Premium
    Activity rank: Legate

    un ja uzmeklē Armory manu charu, tad redzēsi, ka ir iespēja iegūt labākos itemus tā vienkārši spēlejot. Es varētu atbrīvot mazliet laika un pastāstī sīkāk, kā iegūt coins izmantojot goldu, BoE itemus u.t.t.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •