1. Turk guildi varmi PVE yapan horde yada alli fark etmez BIDE SOO ya Kaç boss geld

Cevap verirsiniz

2. Mopta türk guildleri her zaman dağıldı ve bundan sonra ortalıkta türk kalmadı . 3-4 kişilik bir kitleyle bir yabancı guilde girdik orada pve yapıyoruz güçlü bir pve guild. yani mop başlamak için illa türk guildi lazımsa bunu unutmalısın bence :) diğer soruya gelince soo full açık.

3. Merhaba bizde oyuna yeni baslayacagiz mop oynamak istiyoruz ama hangi tarafta daha cok turk var emin olamadik. Pvp agirlikli bi sw imis sanirim oyle dedilr ama pvede yapiliyormus bizimde oncelikli amacimiz pve yapmak yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler.

4. Areilis's Avatar
    Areilis
    Guest
    frostwolf pvp realm doğrudur pve de yapılıyor buglar ve oyun hatalarına göre taktik geliştiriliyor retailde burdaki pve raidlerini bitirdim retail gibi değil oynanış pve üzülerek belirtiyorum serverdeki sorunlarda buglara eklenince pek rabet görmüyor bu server pvp oynarım dersen zaten her on kişiden dokuzu pvp oynuyor buyur gel premade partiler sayesinde pvp de şurası güçlü burası zayıf diyemem istediğin tarafdan başlayabilirsin horde alliance dersinki trinket avantajım olsun human alliance başlarsın belki bir katkım olur diye yazdım kolay gelsin iyi oyunlar