1. Icecrown ''proiect''

    Salut, nu stiu cat de mare este comunitatea de romani pe srv/forum..Avand in vedere ca in ultimii ani am jucat wow doar pe blizz, vreau sa incep un proiect aici pe srv...Proiectu ar consta intr-o guilda de romani pe Icecrown ally/hoarde ramane de vazut...
    -Ce doresc??
    -O guilda cu care sa luam progresu pe rand incepand cu primele raiduri din wotlk EOE/OS..-->Icc intr-un final
    -Nu vreau neaparat o guilda de romani, dar vreau sa stiu macar daca e cineva pe aici interesat sa facem acest ''proiect'', putem face foarte usor dupa ce formam guilda recrutari pe global, dar am nevoie de playerii de start
    -De ce ?
    -Pentru ca daca esti in situatia mea si joci wow de 10 ani si ajungi sa faci clear pe blizz la full hc si o parte din mythic ti se cam ia, si vreau sa ma intorc sa fac progress in old content ca in vremurile bune :)

    Daca sunteti interesati si credeti ca putem face ceva lasati un mesaj aici si vedem ce facem in continuare.
    O zi frumoasa va doresc :D !

  2. personal sunt de acord. count me in!

    PS: imi doresc doar sa nu fie iar vorba despe o guilda de romani care nu stiu decat sa se certe / injure / supere / ceara gold / planga dupa iteme etc.. sunt satul de astea!

  3. Doar un doritor, hai nimeni?, am nevoie de oamenii de inceput 10 playeri

  4. Daca guilda e la Aliance ma bag.

  5. Guilda o sa fie la H probabil dupa revelion o sa o fac



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •