1. Търся 2s,3s партньори в Icecrown

    Здравейте,играя Mage v Icecrown(Аlliance) и търся партньор за двойки,за предпочитание Disc/Spriest и евентуално Rogue.Опита ми в 2s e 2,5kexp MoP и 2,5k WoD.Не мога да се похваля с висок опит в WOTLK,но бих искал да играя по - сериозно и да подобря играта си.Освен 2s търся и 3s партньори,но не смятам да наблягам на този бракет понеже разбрах,че не е особено активен.Ако има свестни играчи с познания,ОПИТ и желание да поразцъкаме(моля без нерваци xD) да ми пишат тук,на лично или в играта на име Wahle! -----5,6к gs съм като по-голямата част от geara ми все още е PvE,но работя по въпроса!

  2. Заповядай да играем хорди ако имаш точки да се сменим играя свещеник с доста опит в arena-tournament ако ли пък не аз евентуално скоро ще дойда алианс понеже не ми харесва отношението на хората тук в гилдията ми и не само ... сериозно заблудени хора .. :) типично Българска работа.. :) Поздрави Thivie

  3. За жалост и аз нямам точки за трансфер (наскоро се преместих ally) а пък и тук е доста по приятна обстановката,така че ако все пак решиш да се метнеш Alliance пиши ми.

  4. Много скоро ще се случи това .

  5. Xnat Spriest може да играем но сам на работа до7

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •