1. Sanctum of Anatolia

Sanctum of Anatolia ,
    Guildimizin ana önceliği PvE dir. Sadece Türk oyunculardan oluşmaktadır. Yeniden Sanctum of Anatolia adı altında burada toplandık ve bize katılıcak yetenekli ve deneyimli Türk oyuncular arıyoruz.

HORDE TARAFINDAYIZ

YETKİLİLER

Nefes
    Fasya
    Luxgladio
    Edited: December 7, 2016

2. hayırlı olsun guildiniz de horde alliance onu belirtsen güzel olacak

3. Öncelikle teşekkür ederim. Horde tarafındayız. Yetenekli ve deneyimli Türk oyuncuları bekliyoruz.
    Edited: November 24, 2016

4. inşallah istediğiniz olur. horde tarafında bir karakterim olursa gelmeyi düşünürüm

5. inşallah istediğiniz olur. horde tarafında bir karakterim olursa gelmeyi düşünürüm

Teşekkürler inşallah.

6. up
    başarılar can :)

Teşekkür ederim :D , hep beraber inşallah.

7. Hayırlı olsun can :)

Zifir.

Eyvallah ercan :D Gel beraber olsun.

8. sa gardaş gelecem adam lazım mı

9. sa gardaş gelecem adam lazım mı
    guild dağılalı cok oldu sen yenimi görüyon postu :D

10. Merhaba eski bir Sanctum of Anatolia Oyuncusu olarak herkeze selamlar. Ben Eda berki hatırlamışsıınızdır.

tabi ben oyunu moltenwow zamanı bırakmıştım. Evlendiğim için oyun hayatıma son vermiştim.

Abim oynamak istiyor onun için üyelik aldım oyundan pek anlamaz ama öğrenmeye istekli benim oynadığım zamanlar beni izlerdi ama oynamazdı:)

Şimdi biraz vakti bol sanırım oynamak istiyormuş onun için üyelik aldım oyunu indirdik kurduk yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eskileri görmek güzel teşekkürler kendinize iyi bakın :)

11. Kendisi eski guild masterımız olur shadow gearıyla çok güzel disco priest oynar kendisi lod rs25hc farmlamaları yakındır gl naps