1. Nefelin Icecrown Alliance

    Дойде зима и ни се доигра WoW след като няколко години не бяхме играли аз и Whisper взехме да играем и искахме да влезнем в някое гилдче и просто да си припомним какво беше.Тук хората и нивото на ПВЕ е под всякаква критика,колекционери на картинки или колекционери на "бисове" които хващат прах с грешни таланти и подбор на итеми докато облича поредния "бис" без реално никаква цел в това.Никакво желание да изкарат максималния потенциал на героя си или нещо положително от него.Даже от към дпс няма никакво желание в тези хора да са топ или нещо такова,всеки натиска 1 2 3 4 и чака предмета за него.Ако ги питаш за какво играе,най-вероятно няма как да ти отговорят ( и те не знаят),желанието им опира до това да съберат картинки "ГС" и да покаже колко повече "ГС" има от другите и това в малкото му мозъче означава да е по-добър играч .Това е накратко разочарованието ми от "ПВЕ" играчите.Още по-тъжно е положението в така наречените добри гилдии,офицер и гилд лидери колективно с гилд мастъра с минимум 4-5 героя по 6400+ гс (има и такива с по 10+) си вдигат поредния алт със завишен ранк без никакво покритие и обират предмети които биха по-полезни в други хора които имат 1 или 2 героя с които помагат за прогреса на гилда и биха били полезни за ЛК 25хк опити и евентуален кил.Още по-тъжно е положението на овцете в играта,какво искам да кажа: овца- не си разбира героя,не е наясно с босовете,като цяло безполезен,но има "ГС" и това в неговите виждания го прави добър и му дава право да има изисквания.Така овцете се лутат от гилд в гилд и чакат да стане чудо докато си научат героя или след като станат "бис" вдигне нов. Не ни се занимава с тъпотията в сървъра,не ни интересува какво правят другите гилдии,искаме просто да съберем малкото нормални хора останали в този сървър и да си припомним какво беше да играеш WoW и да ти е приятно.

  2. Хмм.. Идеята ти ми харесва одобрявам мнението ти ще намеря Гилд-а за повече инфо.

  3. По пътя съм но още малко гориво не ми достига :) скоро:)

  4. как да вляза в guilda Xnat spriest 6k

  5. ПХАХ! Ей Саше, овцо, уат да фак е бро xD... Пак ли се мъчиш да вкарваш разни фалшиви филми на молтенчетата тука да ти се връзват на слабо ориентираното ти "лидерско" (без особено покритие) мислене... Радвам се, че "фенчета" на гилда явно има много щом на доста места всякакви рандомчета правят отчаяни опити да ("пре")създадат гилдче възползвайки се очевидно с името на гилда което беше придобило в ДФ. Не знам и не ме интересува особено дали го правят целейки привличане на внимание с фалшиви историйки и празни надежди за "успех", но едно трябва да им е ясно, че истинският гилд Nefelin отдавна беше погребан заедно със сървъра в който беше създаден - ДФ a.k.a. DragonFire-BG a.k.a. GuildsZone a.k.a. най-якия WoW сървър съществувал някога в който всичко работеше на 110% даже Близард взимаха от тях скриптовете и ги молиха да им оправят сървърите и като цяло за това на ГМ-тата не им оставаше време да обърнат внимание на ДФ... R.I.P DF <3
    Саше как така не си ГМ в тоя wannabe Nefelin гилд ума ми не го побира xD не те ли изяжда отвътре, че някой друг е седнал на трона ти и носи царската корона имайки последната дума и всички останали са негови поданици включително и ти... Променил си се, оставяш се да те командват ли вече... Или си викаш няма значение ранга важното е да си част от "прераждането" на новата нефелинска мощ която ще наклони баланса с нивото на PvE-то към Вас и ще покаже на всички къде се намира истината! Успех стари мой приятелю и на новите "възрожденци" които ще поставят началото на една нова ера в PvE-то на този уникално страхотен сървър лол!

    ПС: Споко пичове! Да не се засегнете нещо (Сашо към теб се обръщам най-вече) xD просто малко да си поспамим в името на забавата! Много поздрави на всички (real) Нефелинци!

    ППС: Не ми трийте поста плс xD

    ПППС: За тези които ме знаят, те ме познават!
    Edited: December 14, 2016

  6. hay boy ^^ Марто аз се чудя защо не влиза от няколко дни да играе Сашо а то какво имало в форума ... как да ти кажа брато ... хах шашавия (КМЕТ) го имам в дискорд ще влезна днеска утре да ви чуя . Това тук никога няма да бъде което бе , яко траш ! че в скайпа е като ученичка .. хаха :Д

  7. DragonFire-BG a.k.a. GuildsZone a.k.a. най-якия WoW сървър съществувал някога в който всичко работеше на 110% даже Близард взимаха от тях скриптовете и ги молиха да им оправят сървърите и като цяло за това на ГМ-тата не им оставаше време да обърнат внимание на ДФ... R.I.P DF <3
    !
    Не знам дали това е троллване или просто дилъра ти е голям звяр ,но CrashFire-bg крашваше по 100 пъти на ден и през най-добрите си години не е имал повече от 2000 човека онлайн. Не знам какви митове и легенди сте чували за този сървър и какви глупости се говорят ,но за един ден ДФ крашваше толкоз колкото молтен от създаването си до сега лол. 110% ? повече като 35% в най-добрите си времена.

  8. Не знам дали това е троллване или просто дилъра ти е голям звяр ,но CrashFire-bg крашваше по 100 пъти на ден и през най-добрите си години не е имал повече от 2000 човека онлайн. Не знам какви митове и легенди сте чували за този сървър и какви глупости се говорят ,но за един ден ДФ крашваше толкоз колкото молтен от създаването си до сега лол. 110% ? повече като 35% в най-добрите си времена.
    Не знам какво не знаеш и не знам дали се правиш на тъп или по принцип си и още повече не знам каква работа имаш тук...

    ПП: Не знам брат, аз съм пас...

  9. Този гилд случайно да има нещо общо със старото сървърче "Нефелин"? Иначе добре звучи интрото, мен всички герои са ми от ордата и там съм си намерил добър гилд с адекватени офицери и ГМ, но мисля да трансферирам 1 от героите си към алианса скоро и може да те потърся.

  10. Търся си гилд с нормални хора за да си припомня какво беше да играеш WoW и да ми е приятно. Не съм колекционер на BiS-ове, винаги играя с правилните таланти и имам за цел да изкарам максималния потенциал на човечето си. С голямо желание да нанасям поражения от разстояние и да съм в топа. Умея да натискам копчетата от 1 до 4 включително, но и ползвам също така когато се налага и другите ми умения които се намират на shift + от 1 до 4 включително които не са от голямо значение защото все пак играем "Гнева на Краля Лич" и ротацията ми не се нуждае от допълнителни затруднения с излишни магии които биха попречили на устрема ми към първото място в класацията на най-добре представилите се дилъри на поражения!

  11. Въй Лек, възраждане на Нефелин ли чух, ибаси змията играя Панда, но ше отделя време на идеята на Сашо, а тя е ''ДА ВЪЗРОДИМ МИТА ЗА ЕДИН ВЕЛИК ГИЛД''.

    ПП: Аз съм ново поколение Нефелинец, за мен беше и продължава да е чест да играя с вас.
    ПП 2: За тези които ме знаят <3, а за останалите да напишат в гугъл ''Легендата за един Паладин'' и да прочетът информацията. :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •