1. İlk guild birleşimi gerçekleşmiş bulunmaktadır. Birkaç yabancı arkadaşı da saymazsak akşam vakitleri online sayısı 25'i buluyor. Hem pve hem pvp ortamı mevcut. Biraz gear eksikliği dışında yokluğunu hissettiğimiz herhangi bişey yok şimdilik, boss taktikleri konusunda guild gayet ileri seviyede. Oyun içi chat ve discord ortamında hem muhabbet hem de oyun bilgisi paylaşımı yapılmaktadır.
    Güzel bir başlangıç yaptık, sağlam adımlarla gelişmekteyiz, guild üyeleri kaynaştıkça daha güzel işler yapılacağına inanıyorum.
    Bu birleşme etkinliğine Ally tarafındaki tüm arkadaşları bekliyoruz arkadaşlar. Hep birlikte daha iyiye gitmek dileğiyle ^^

2. Hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim.

3. Teşekkür ederiz^^ Raidlerde eksiğimiz olunca yardımımıza koşmanız dileğiyle.
    Edited: December 30, 2016

4. gel babam geeeel guilde geeeeel en iyi dps ler burda gel babam geeeeeel

5. 1.1.2017 Saat 23:30 itibari ile ilk Ruby Sanctum'umuzu tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler :)

6. Hem whatsapp hem discord da ozellıkle aksam saatlerı guzel muhabbetler oluyor allyde Türk olan ve kasmaya çalışan arkadaşlara katılmalarını nacizane tavsiye ederim kaybedecek birşeyiniz yok aktif olarak dg lerde düzenleniyor ^^

7. 03.01.20017 saat 11 sularında, Valithria mızı kestik, sindy de yorulup ro verdik. Ama herkes öğrendi fighti sanırım. Gelen hafta LKdayız inşaAllah :)
    Edited: January 10, 2017

8. guildinizde yer almak isterim yeni actığım topic'i check ederseniz bilgilerim orada yazıyor :)

9. Bizim officer gayet güzel cevaplamış sorularnı. Horde de daha çok Türk var, guildleri daha kalabalık ve güçlü, alliance de ise pvp açısından daha avantajlı olursun. Ben allianceyi pvp ve daha güzel char şekiilerinden dolayı seviyorum. Hordenin çarları çok çirkin. Ayrıca, topıc açabildiğine göre donate yapmış olmalısın, yanlış bilmiyorsam.
    Edited: January 18, 2017

10. Bizim officer gayet güzel cevaplamış sorularnı. Horde de daha çok Türk var, guildleri daha kalabalık ve güçlü, alliance de ise pvp açısından daha avantajlı olursun. Ben allianceyi pvp ve daha güzel char şekiilerinden dolayı seviyorum. Hordenin çarları çok çirkin. Ayrıca, topıc açabildiğine göre donate yapmış olmalısın, yanlış bilmiyorsam.
    hayır herkes topic açabilir donate yapanlar değil donate yapmak oyundaki artısı forumdaki premium members kısmına sahip olmak daha hızlı ve net cevap almak diğer oyunculardan ve gm'lerden birde oyunda sıra beklememek bunun icinde şuanda 40 tl civarında bir donate yapmak yeterli

11. Düzeltme için teşekkürler. :)

12. 27.01.2017 Saat 23:50 itibarı ile ToC 25 N Raidimizi tamamladık.

13. Tebrik ederim arkadaşlar güzel bir raiddi gerçekten. Özellikle düşük gear ortalaması ile tamamlanmış olması ayrıca gurur verici bir olay. Düzenli raidlerimizin yanında saygılı, sıcak ve yardımsever guild ortamımıza aynı dili konuştuğumuz tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz. Biz birlik olduğumuz sürece daha güçlüyüz ve bu oyun daha zevkli. Icecrown - Alliance tarafındaki tüm diğer guild arkadaşlarımızı, yabancı guildlerdeki tüm arkadaşlarımızı ve yüksek gear sahibi olup Türk guildlerinden çekinen siz arkadaşlarımızı ICECROWN > ALLIANCE > "ORDU" guildinde tek çatı altında toplanmak üzere bekliyoruz.

First 1234 ... Last