1. Merhaba şuanda oyuna girmeye çalışıyorum yakında aranızdayım :) wow öğrenmeye devam

2. Bu yakınlarda oyuna yeniden döndürdügüm birkaç arkadaşımı "ORDU" guildinize yönelttim, büyük ihtimal eger kısmet olursa ben de içinde bulundugum eu pvp guildinden ayrılıp, onların arkasıyla aranıza katılacağım. Yapılanma hayırlı olsun.

3. Saolun, buyurun gelin, bikaç pvp cimiz var, ama ne tam bi pvp guildiyiz, ne de expert pve :)

4. 05.02.2017 Saat 01 00 itibari ile ICC 10 N runda Sindiyi kestik.
    Edited: February 14, 2017

5. her zamanki gibi ben çıktıktan hemen sonra :D

6. Hordeda her hafta lod,bane,rs25hc farmlayan bir türk guildi varken yeni başlıyacak veya servera yeniden dönen arkadaşları daha 10N icc tamamlayamamıs bir guild e yönlendirmenin saçma olduğunu düşünüyorum zamanında bende aynı hatayı yapıp ally de başlamıstım ve çok pişman oldum hordeda başlamadığım için.Tabi yinede size kalmış bir durum ben sadece bilgilendirmek istedim.

7. Alliance tarafında da bir Türk guildi olmalı. Birileri bu çabaları göstermezse Horde tarafındaki guildler gibi bir oluşuma asla sahip olamayız. Ally tarafındaki yüksek gear sahibi tecrübeli arkadaşların gelmesi bizi çok daha iyi yerlere taşıyacaktır ama tam olarak bünyemize katabilmiş değiliz onları. Ortalama gear seviyesi 5,5k olan bir guildin aktif olarak raidler yapıp, bunu burdan duyurmasının size gurur vermesi gerek diye düşünüyorum.
    ALLY tarafındaki tüm arkadaşlarımızı "ORDU" guildimize bekliyoruz. Her yerde bir eviniz var... Siz yeterki Ahlâklı ve sabırlı olun.

8. Hordeda her hafta lod,bane,rs25hc farmlayan bir türk guildi varken yeni başlıyacak veya servera yeniden dönen arkadaşları daha 10N icc tamamlayamamıs bir guild e yönlendirmenin saçma olduğunu düşünüyorum zamanında bende aynı hatayı yapıp ally de başlamıstım ve çok pişman oldum hordeda başlamadığım için.Tabi yinede size kalmış bir durum ben sadece bilgilendirmek istedim.
    Horde'ye geçen arkadaşlar ise tam tersini söylemekte şayet bu bahsedilen guildler sadece iskelet takımı dısında kimseyi iplememekte. Yani neden daha fazla insan iplenmemek icin horde olacak, ally da miss gibi yeni bir oluşum varken ve bu oluşumun iskelet kadrosunda yer alabilecek şansına sahipken? Ben de yonlendirme yapmak istemiyorum. Tabi yine de milletin tercihine kalmış bir durum.

9. Hordede ki o guild 3 yıllık bir guilddi, hatta daha eski... Dağılan eski guildin zaten bis elemanları yeni bir guild kurmuşlar, onların ICC farmlası gayet doğal. Biz 2. ayımız doldurmadık henüz. Zamanla 25 HC LK kesmememiz için bir sebep yok çalışmaya devam ettiğimiz sürece. Biz zaten açık yüreklilikle guildin neyi başarıp, henüz neyi başaramadığı yazıyoruz. Yanlış bir yönlerndirme yok, herkes istediği yerde çar açabilir, ancak allyda düzgün bir Türk guildi yok diye hordede çar açmak zorunda kalınıyorsa orda bi anormallik var demektir. İsteyen zaten kasmış bir guilde girer, ,isteyen de yeni bir oluşumun içerisinde olur.

10. 06.02.20017 Saat 12 00 itibari ile ICC 10 N 2. guild runumuz sindiye kadar gelmeyi başardı.

11. Ben Horde Guıldı Offıcerı Enkaz Basarılarınız Devamını Dılerım Arkadaslar

12. Selam arkadaşlar nacize arkadaşınız limon. İlk olarak o guild değil Quaxis vede 3 yıllık bir guildin oyuncularıda demek haksızlık olur içimizde farklı hayat öyküleri barındıran arkadaşlarımız mevcut , ayrıca kemik kadro konusuna gelirsek bildiğiniz üzere guildlerde rank sistemi mevcut vede guilde kattıgınız deger guild progreslerinizdeki konumunuz saygı vede yinelemekle beraber paylasımcı olunması bu rankı size getirir bencil oyun tarzına sahip olmiyan kimseyi dışlamadık ayrıca bir türk guildinin bir beraberlik göstermesi vede cıtasını hep bir üst çizgiye taşıması beni gurulandırmıştır, Sizlerinde bu çabası bizi farklı duygular ve kötü düşünceler ile değilde , gurur duyma seviyesine taşımaktadır. Temennim Türklerinde global gamingde hak ettiği seviyeye ulaşmasıdır. Butun Türk guildlerine vede Ordu guildine başarılar diliyorum umarım en kısa zamanda hak ettiğiniz zirveye ulaşırsınız. QUAXİS.

13. Limon'a katılmakla beraber başarılanırınızın devamını dilerim.
    Elross & Quaxis

14. Destekleyici paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Biz de sizin başarılarınızla iftihar etmekteyiz^^

15. Merhabalar.

Warmane'de oynayan arkadaşlarım sayesinde başladığım Ally tarafında, Alliance Türk Guildi çabası başlığı altında, alliance'da oynayan türk arkadaşlarımızın menfaatleri için çok uzun süreler gerek forumda gerek ise oyun içerisinde çok yoğun çabalar sarfettim. Çok az online sayısıyla, zorlamalar ittirmeler ve de kaktırmalarla kısa zamanda ufak tefek ancak çok değerli başarılar elde edebilmiştik.

Guild kurmak ve o guilde sahip çıkmak en çok "zaman" işi bence. Daha fazla tek başına çabalayan bir guild yetkilisi olma vaktine ve sabrına sahip olmadığımdan, karakterimi horde a taşıyarak PvE oyun tarzıma orada devam etme kararı almıştım bundan 3-4 ay önce. Forumu takip edip beni tanıyan kimi arkadaşım "SÖZÜMÜZE GELDİN" dedi, kimi ise sözü uzatmadı hayırlara vesile olsun dedi.

Polemiğe girmeyi, tartışmayı inatlaşmayı seven bir çok arkadaş bu başlık altında görüyorum ki "sabrı, saygıyı ve ahlakı" çok iyi benimsemişler. Tek dileğim Horde tarafında yakalanan istikrarlı guild yapısının Ally tarafında da bulunabilmesi ve Ally da oynamaya karar veren arkadaşların "ORDU" guild'i sayesinde Horde'a geçmek zorunda kalmamasıdır.

Emeğinize, çabanıza, yüreğinize sağlık. Kolaylıklar, iyilikler.

First 12345 Last