1. Gerçekten bir guilde sahip çıkmak zaman ve sabır meselesi. Emek verdikçe elbette meyvelerini alıyorsun. yorucu bir iş, hele de ciddi bir guild deneyimi olmayan arkadaşları hem gs hem cemiyet ahlakı açısından yetiştirmek...

Egoizm, ayrı baş çekmek, iki kişi bir araya gelip topluca ayrılıp guildi bölmek, ezik olarak guilde gelip gear kasınca uyanıklık etmek... bunlar normal vakıalar, hele de, tamamen karşılıksız çalışan, herhangi bir yaptırımı olmayan bu gibi oyun müesseselerinde. Sabır meselesi, bir de sevdiğin, bir arada olmaktan zevk aldığın bir core oyuncu ve officer kitlesinin olması.

İyi dilekleriniz için teşekkürler:)
    Edited: February 27, 2017

2. Dün akşam 08.03.2017 tarihinde ilk full toc25 guildrun yaptık.
    Cumartesi akşam aynı şekilde icc yapmak için uğraşacağız
    Zamanla daha da büyüyeceğiz.

3. Basarlılar.

Horde tarafındayım ama loremaster kasmaya karar verirsem allience geçmem gerekicek. o zaman aranızda oynamak isterim.

4. arkadaşlar merhaba bende uzun yıllar olarak wow oynadım ama sonra fıyatları yuuzden bıraktım oyunu. birkaç pvp arayışından sonra bu serveri buldum . hatta goruyorum ki gzl bir platformla bir araya gelmiş turk topluluğu ble var . ben ve arkadaşlarım la gruba guilde katılamyı cok isteriz . tek başına malesef zor bir yerlere gelmek. herkeze iyi oyunlar... https://www.facebook.com/hoshigaki.kishame.5

5. Öncelikle hoşgeldiniz.
    Bu serverın hem genel hemde türk popülasyonu açısından göz doldurduğunu söyleyebilirim. PVP veya PVE yapmak için bir ekip yada takım arkadaşı bulma hızınız gerçekten mükemmel. Biz de naçizane oluşturmuş olduğumuz guild ortamımızda hem oyunun akışına dahil olma hemde guild içi muhabbet ortamı ile elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Guildde alım yetkisi herkese açık. Global kanaldan yazsanız bile birimiz görüp ilgileniriz hemen.
    Icecrown - Alliance - "ORDU" guildi.

6. hocam su an onlineyim ama global kanaldan sesımı duyan yok yada online yok.

7. Şimdi guilddeki arkadaşlar ile görüştüm.
    Eğer şu sıralar oyundaysanız "Cukusil" nickli arkadaşımız sizi guilde almak için bekliyor.
    Eğer akşam online olacağım diyorsanız şu arkadaşlarla irtabat kurmaya çalışmanızı rica ederim.
    Kocayusuf - Rauf - Kizil - Alpcihan - Erdem - Alpwarrior - Erdemix - Ashblind - Aytaragi - Jsshalafi - Magebaba - Chacharon
    Veyahut kendi nickinizi verirseniz en geç akşama irtibat kurulmuş olacaktır.

8. Şimdi guilddeki arkadaşlar ile görüştüm.
    Eğer şu sıralar oyundaysanız "Cukusil" nickli arkadaşımız sizi guilde almak için bekliyor.
    Eğer akşam online olacağım diyorsanız şu arkadaşlarla irtabat kurmaya çalışmanızı rica ederim.
    Kocayusuf - Rauf - Kizil - Alpcihan - Erdem - Alpwarrior - Erdemix - Ashblind - Aytaragi - Jsshalafi - Magebaba - Chacharon
    Veyahut kendi nickinizi verirseniz en geç akşama irtibat kurulmuş olacaktır.
    mesajı yenı gördum akşamları online oluyorum. en kısa surede ismi yazılı arkadaşlardan biri ile irtibata geçicem ilginize teşekkğrler... iyi oyunlar

9. Guide girmek için o ya bastığınızda açılan sayfadan WHO sekmesine gelin, yukardan ZONE yazan yerden GUILD sekmesini seçin, alta "ORDU" (tiklerle beraber) yazın, entere basın, eğer online kimse varsa size bazı isimler verecektir. Çıkan isimlerin her biri davet edebilir.

10. Atımı kılıncımı kuşanıp geldim, askerdeyken komandoydum ben, banada yer var mı?

Guild ismi ve yetkili isimleri hoşuma gitti, yolunuz açık olsun pis elaylar. Horde un bağrından kopmuş delikanlı bir hunter...

Not: İki üst postta gördüm onun için doğrudan /who -g "Ordu" yazabilirsiniz.

11. Atımı kılıncımı kuşanıp geldim, askerdeyken komandoydum ben, banada yer var mı?

Guild ismi ve yetkili isimleri hoşuma gitti, yolunuz açık olsun pis elaylar. Horde un bağrından kopmuş delikanlı bir hunter...

Not: İki üst postta gördüm onun için doğrudan /who -g "Ordu" yazabilirsiniz.
    sen onu bunu bırakda nerdesin sen

12. selamlar arkadaşlar guildinize alımlar hala açıkmı :)

First ... 2345 Last