1. Poklon kartica

    Neko mi je pre par nedelja rekao da je najlakse donirati tako sto odes u erste banku ,recimo, i trazim poklon karticu koja vazi 2 god. Uplatim 1500 dinara, oni mi odbiju 200 i to je to, mogu da doniram. Da li je to tacno, jel moze neko da mi potvrdi?
    Takodje me zanima da li donacije mogu da se uplacuju u dinarima ili samo u evrima, nikad nisam donirao pa ako neko moze da mi pojasni.
    Hvala unapred!

  2. Pozdrav druze, sad nesto vrtim po sajtu pa naleteh na ovaj post.
    E ovako, ja imam internet karticu od Komercijalne Banke. U sustini one sve rade po istom principu. Uplatis pare, odbiju ti za uslugu nesto malo tipa 150-200 rsd.
    Na mojoj internet kartici ja uplatim u dinarima ( preracunam koliko evra uplacujem u dinare, npr ako je 10e gledam veci kurs, tipa 1260+rs=10e) , uplatim toliko + za tu taksu kao uslugu npr 1500rsd i mozes da doniras 10e. Donirao sam par ljudi na isti princip, ili mi posalju pare ili dodju do mene ako smo blizu u Beogradu pa odradimo to u banci odmah zajedno. Ako te jos nesto zanima i ako vidis ovo, slobodno whisperuj na Djulijeta na Icecrown-Horda ili na igor.trninic1 skype.
    Pozdrav, srecni praznici i uzivaj. :)

  3. Kasno Marko na Kosovo stize :D salim se
    Izvadio sam Poklon karticu u Erste banci pre nekih mesec dana, mozda malo manje i sve ono sto sam pitao u prvom postu je tako, 200 dinara oduzmi, 2 godine vazi, mora da se placa u dinarima i samo se konvertuje u evre kada se donira.
    U svakom slucaju hvala ti na odgovoru, pozdrav i tebi i srecni praznici takodje :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •