1. Nowa gildia dla początkujących!

    Dzień Dobry Kochani,

    Od niedawna gramy jako para Hunterów (Night Elves) po stronie Przymierza na serwerze Lordaeron.
    Chcielibyśmy założyć swoją własną gildię, bo bardzo cenimy sobie możliwość wpływu na to, z kim gramy i jak ;)
    W tym momencie mamy 25 lvl i chłoniemy wiedzę na temat WOW-a.
    Chcemy, żeby była to gildia zdecydowanie Casual, czyli taka, w której klimat i wspólna zabawa ważniejsze są niż progress. Chcemy spędzać czas na rzeczach najróżniejszych, randomowe instancje, raidy, battlegroundy, areny, wspólne questy, eventy, achievy - innymi słowy na wszystkim co można robić gildią, by poznać swoje umiejętności jak i swój charakter. Chcemy wzajemnie służyć sobie także pomocą w questach, informacją, radą oraz ogólną pomocą, gdy któryś gildiowicz jest w potrzebie. Nie mamy dużego doświadczenia, ale zdobywanie go w większym gronie wydaje się bardzo ciekawe :)
    Chętnie zaprosimy do zabawy osoby nie tylko na podobnych levelach jak nasze, ale też i wyższych - sympatyczni mentorzy mile widziani, jeśli macie ochotę nam towarzyszyć.

    Bardzo nam również zależy, aby w dłuższej perspektywie czasu poznać się osobiście, a podczas gry już od samego początku móc usłyszeć Wasz głos.
    Nie jesteśmy tylko hunterem czy słodkim gnomem, ale też realnymi ludźmi, którzy mają coś pięknego w sobie i możemy się tym wzajemnie obdarować.

    Poszukujemy osób kulturalnych i dojrzałych emocjonalnie. Możecie być różnego wyznania i preferencji wszelakiego rodzaju, jesteśmy otwarci i zdystansowani. Ale więcej o nas, jak będziemy mieli okazję porozmawiać. Mamy swoje, specyficzne poczucie humoru, możesz mieć nasze lub swoje, ale wiecznego "trollowania" i złośliwości nie zniesiemy. Nie lubimy negatywności :) W każdej sytuacji można rozmawiać spokojnie i pracować dla dobra wszystkich w gildii. To tylko (i aż!) gra, zdążysz znaleźć sam lub z naszą pomocą lepszy armor, a Twoje ginięcie nie jest w interesie nikogo z nas, więc coś po prostu nie wypaliło.

    Zapraszam do kontaktu tutaj, a później przez wiadomości prywatne, poznajmy się a później ustalajmy zasady i genialną nazwę :D

    P.S. I tak ją założymy! Ale nie chcemy pozbawiać Was zaszczytu gry z tak świetnymi ludźmi :D

    Buziaki!
    http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/d...oy-jenkins.png

  2. Pierwszy raz widzę tak fajnie skonstruowaną reklamę gildii. Nie wiem czy uda Wam się znaleźć dużo Polaków na tym realmie, ale życzę powodzenia w budowaniu swojego grona graczy :). Może od czasu do czasu zajrzę na Lordaeron.

  3. Cześć,

    Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :)))
    Pisałam prosto z serducha, bo wydaje mi się że tylko tak znajdziemy najlepszych kompanów dla nas do podróży!
    Jak będziesz planował grać na Lordaeronie to dawaj znaka wiadomością prywatną wcześniej, może się zgramy w jednym czasie - pogramy i poplotkujemy :)

    Buziak,
    M.

  4. Cześć!
    Jestem tą drugą częścią "My" z postów wisienki91 :D
    W grze możecie mnie znaleźć jako Irthadana - wspomnianego wcześniej Nocnego Elfa Huntera.

    Gildii jeszcze nie założyliśmy, ponieważ wciąż zbieramy członków :) aczkolwiek pewnie na dniach powstanie i dostaniecie info jak nas znaleźć.

    PS. Jestem tym gościem co więcej czyta, a mniej się udziela, nie mniej wciąż jestem tutaj obecny.
    Pozdro,
    S.

  5. Może się załapie :D Wreszcie jakieś grono Polskie.
    Nick: Baksior

    Skontaktować się można jakoś w grze ze mną bo często jestem online.

    Co o mnie :P ?
    Po dłuższej przerwie od gier MMO wziąłem się za prywatny serwer WOW (kumpel polecił zaczął grać, to pomyślałem hmmm... czemu ja bym nie spróbował). No i tak sobie expie i robię questy. Jakaś wielka wyjątkowa wiedza na temat WOW ode mnie nie bije ale z czasem myślę że wszystko ogarnę. Co najważniejsze, szukam ekipy dojrzałych pozytywnych ludzi do wspólnego grania bo w zabawie jest to chyba najważniejsze :> .

    Pozdrawiam :3 !
    Edited: December 10, 2016

  6. Ciekawy mix, marksistowsko/leninowska wizja prowadzenia gildii (sugeruje sie forma wstepu, pierwszym postem) :D Chcialoby sie powiedziec "tego jeszcze nie grali". Nigdy nie gralem na Wotlk, ale ostatnimi czasy sporo pytalem znajomych o te moltenowe servery. Wiec dlaczego akurat Lordaeron, ktory podobno stoi gdzies daleko w liczbie fixow/skryptow niz Icecrown? Podobnie ma sie to do samej populacji.

    Sorry za lekki offtop.
    Pozdrawiam,
    T.

  7. Jakieś nowe info na temat gildii ? :D

  8. Odpisałam Ci w wiadomości prywatnej :)

  9. Chętnie dołączę. Casual. Moja wiedza jest znikoma, chętnie z kimś pogram.
    Nick: Pazdzierz


  10. Hej Wisienka mozesz powieziec czy gildia juz powstala albo jak sie z wami skataktowac ?

  11. Dodawać mnie do znajomych: Remax166 lub Baksior

  12. Na spokojnie będę się do Was odzywać w wiadomościach prywatnych i będziemy się łapać online :)



12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •