1. Wisienka jak mozesz to odpisuj na wiadomosci :P

  2. Masakra z tym tworzeniem :/ Ciągnie się to i ciągnie...

  3. Chciałby dołączyć do gildii.

    Siema chciałbym dołączyć do gildi mój nick to Cereiann prosiłbym o kontakt

    PS:Mam 9lvl
    Mam też kąto na icecrownie jakby co

  4. Ahoj,

    Nie myślałem wprawdzie nawet o szukaniu polskiej gildii, ale po przeczytaniu pierwszego posta, dość szybko postanowiłem zmienić swoje stanowisko w tej kwestii :)

    Co do wowa, swoje doświadczenie oceniam najwyżej na miernie zaawansowane :P Parę razy zdarzyło mi się pograć na kilku vanilla serwerach, ale koniec końców niewiele zdążyłem się tak naprawdę nagrać. O wiele więcej czasu spędzałem za to na czytaniu wszelkiej maści poradników, przeglądaniu subreditów o wowie itp., więc coś tam pewnie byłbym w stanie sobie przypomnieć :P

    Gdybyście więc mieli wolne miejsce i chcieli przygarnąć paladyna w wersji draenei (świeżak, ale podgoni), dajcie znać przez pm :)

  5. Przeżywamy aktualnie okres świąteczny, skupcie się na rodzinie i prezentach i wyżeraniu mandarynek, a nie na gildii :)
    Na wszystko przyjdzie czas, poza tym nie każda osoba do tej gildii musi być przyjęta ;) Wracam do tematu po świętach :*

  6. Yamlin, Dawaj, dawaj na priv :) I to szybciutko! :)
    Odezwij się do Adama (Irthadan), bo ja jestem bardzo zabiegana w tym okresie.

  7. Potrzebujemy dziewczyny!! Bo oszaleje z samymi facetami ;) Zapraszam!


  8. Maruda zaraz :)
    Uwielbiam mężczyzn są chociaż zorganizowani, ale ktoś musi tworzyć cudowną atmosferę - od tego są kobiety ! :)


  9. Coś tam grają ;p
    Tylko ciężko się zgadać bo każdy ma swoje życie prywatne.


  10. Zapraszamy do Polskiej Guildi KRONOS przyjmujemy wszystkich każdy ma swój głos nikogo nie omijamy .Rozwijamy sie powoli ale sumiennie , życzliwie I z pasją do Wowa .Pomagamy w miarę możliwości .Serdecznie zapraszamy

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •