1. Selam, Kolay gelsin. biz 4 arkadaş LK da başlamayı düşünüyoruz. Ama ally horde henüz karar veremedik, iki taraftada Türk guildi var. Acaba aktiviteniz devam ediyor mu? yani akşamları kaç online falan oluyorsunuz. yeni oyunculara açık mısınız vesaire

2. Selam, Kolay gelsin. biz 4 arkadaş LK da başlamayı düşünüyoruz. Ama ally horde henüz karar veremedik, iki taraftada Türk guildi var. Acaba aktiviteniz devam ediyor mu? yani akşamları kaç online falan oluyorsunuz. yeni oyunculara açık mısınız vesaire
    Merhabalar
    Guild takvimimiz şu şekilde:
    -Çarsamba : 25HC 1.run ( 6,3+ GS )
    -Persembe : 25HC 2. Run (6.2 + Gs )
    -Cuma : 10H( 5.8+ GS ) / Full Enchant + Gem
    -Cuma : 10 BANE Run ( 6.2+ GS )
    -Cumartesi : 25 HC/NORMAL MIX 1. Run (5.7+ GS)
    -Pazar : 25 RSN ( 5,7+ GS ) /HC ( 6.3 + GS )
    -Pazartesi : ICC25 HC/NORMAL MIX 2.Run ( 5,7+GS )
    -Salı : Free

ICC10 RS10 gibi raidleri gündüz ve boş vakitlerde guilddeki arkadaşlar kendi aralarında yapıyorlar.
    Akşamları Bg oynayan arkadaşlarda var. Genelde 50 civarı online oluyor akşamları.

3. Selamlar, özelden mesaj attım ama cevap alamadım. Uzun yıllar orijinal serverda oynadıktan sonra yeni expansion çok fazla zaman aldığından bu servera geldim. Şu an için bir DK 80ledim, resto shaman ve resto druid başladım yavaştan. Guilde girmek için ne gibi şartlar var. Oyun içinden ya da burada kiminle konuşabilirim?

4. Yeni gordum kusura bakma.
    YETKİLİLER
    Drogyn
    Enkaz
    Limon / Sonick
    Khintauro / Shkhin
    Noobility / Zekaliamele
    Ravenshadow / Ravendisc
    Morihaus / Xwalker
    Scarlatte / Bucurcadi / Ismailabi / Lazors / Pacoz
    Quaxis / Elross
    Burjuvaa
    Wakeuphero

Ayrıca guildden herhangi biriyle ilerisime gecersen yonlendirirler seni.

5. Biraz geç görsemde gerekli işlemleri yaptım.Siz kendi işlerinizle meşgul olun ; PvE Ladderda üst sıralarda yer almaya çalışın,gerisini biz yaparız.Tüm emeği geçen Guild içi oyuncularını tebrik eder yineleyerek söylüyorum başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ederim.İyi oyunlar ve şuda unutulmamalı ki Emeğe Saygı...

6. ben de guilddeyim de birkaç g ündür girmiyordum,şimdi oyun sayfamda bu var http://imgim.com/image/3338incim2651203.jpg anlamını bilen var mı? mail adresine sürekli farklı lokasyondan bağlanıldı diyor,kod veriyor yazıyorum ama bir şey değişmiyor,oyunu açmıyor.

7. ben de guilddeyim de birkaç g ündür girmiyordum,şimdi oyun sayfamda bu var http://imgim.com/image/3338incim2651203.jpg anlamını bilen var mı? mail adresine sürekli farklı lokasyondan bağlanıldı diyor,kod veriyor yazıyorum ama bir şey değişmiyor,oyunu açmıyor.

hesabında TWO FACTOR AUTHENTICATION özelliği mevcut, my account>security kısmından görebilirsin.
    hesap koruma sistemi farkli ip lerden bağlanınca oluyor internetiniz statik ip değilse modem resetlemelerinde ip adresiniz değişir.
    id şifre yazdıktan sonra giriş yapın açılan pencereye hesabınızın bağlı olduğu google AUTHENTICATION den gelen kodu belirlenen zamanın içinde yazın.

8. June 7, 2017  

9. Merhabalar. icecrowmda yeniyim ally tarafında oynuyorum horde geçmek istiyorum sağlam bir Tr guildine katılmak için. Birkaç sorum olacak;

-Raid progress nedir, gün ve saatleri yazabilir misiniz?
    -Yeni katılanlar için gear run raidler düzenleniyor mu?
    - Son olarak guildde spec/class eksiği var mı ? Nelere daha çok ihtiyaç duyuyorsunuz?

10. Guildimiz çok güzel. Geliniz :)

11. Merhabalar. icecrowmda yeniyim ally tarafında oynuyorum horde geçmek istiyorum sağlam bir Tr guildine katılmak için. Birkaç sorum olacak;

- Son olarak guildde spec/class eksiği var mı ? Nelere daha çok ihtiyaç duyuyorsunuz?
    Guild yetkilisi değilim, bir oyuncu olarak cevap veriyorum.

*Sorduğun ilk sorunun cevabını detaylı olarak "http://quaxis.wowhordes.com" sitemizde, ana sayfadaki şablonda bulabilirsin.
    *Yeni katılan arkadaşlarımız için, gerek yetkililer gerekse guild içindeki diğer tecrübeli arkadaşlar, guildin sabit raid saatlerine kadar olan zaman diliminde bol miktarda gearing run düzenliyorlar.
    * "Eksiklik" denebilecek kadar bir boşluk hiç bir class ve spec de yok benim kanımca. Guildimiz çok kalabalık ve karakter kişi rotasyonu bol miktarda yapılabiliyor. O yüzden kişisel tavsiyem neyi oynamaktan daha çok zevk alıyorsan onu açman.

İyi oyunlar.

12. Merhabalar. icecrowmda yeniyim ally tarafında oynuyorum horde geçmek istiyorum sağlam bir Tr guildine katılmak için. Birkaç sorum olacak;

Arkadaşlar cevap vermişler gerçi ben spec/class olarak söyleyebilirim.
    Holypala, restodudu, dispriest seviyorsan kas derim. Guilddekiler online olamıyorlar oda raidlerde sıkıntı oluyor.
    Dps olarakda Shadowpriest ve eleshaman seviyorsan rangelerden, feraldudu furywarrior mdpslerden

Sevdiğin class ve spec farklıysa ilk önce onu kas ama.

13. July 6, 2017  
    Guild aktif mi hala?
    Deneyimli oyuncuyum servera gelicem. Guilde katılmak isterim...

First ... 23456 ... Last