1. merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım daha önce guild wars 2 ve elder scrolls online oynadım burada uzun süreli oyun oynamak kalıcı olmak istiyorum beni de aranıza alırsanız sevinirim yalnız verdiğiniz isimlere oyun içinden bir türlü ulaşamadım discord adresi yada online olan arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

2. Guildden Herhangi birine mesaj yolu ile ulaşsan onlar sana yol gösterirler.. http://quaxis.wowhordes.com/ adresine apply yaparsanda sana ulaşılır..

3. Hep raid yapacak değiliz arada pvp etkinlikleri, sohbetler ve farklı etkinliklerde (achrun, worldpvp vb.) yapıyoruz. Dünkü etkinlikten bir ss:

4. RAID PROGRAMIMIZ
    Çarşamba : ICC25HC 1. Run Min GS:6.3k+
    Perşembe : ICC25HC 2. Run Min GS: 6.2k+
    Cuma : ICC10HC-Mix-Normal 2 veya 3 run (Duruma göre)
    Cumartesi : ICC25Mix 1. Run Min GS:5.7k+
    Pazar : RS25HC veya Normal 3 Run
    Pazartesi : ICC25Mix 2. Run Min GS:5.7k+
    Salı : Boş gün

Raid programımızda eklenmiştir.

5. Bayadır ss atmıyordum buda geçenki doğaçlama yapılan Bane Fightından:

6. ICC25HC runlar için özellikle
    -Tank Dudu
    -Resto Druid /Holy Priest
    -Haste Hpala
    -Fury Warrior
    -Combat Rogue
    -Fire Mage
    Bise yakın en az 6.3k gearscore sahip oyuncular aramaktayız. Guildde yeterli seviyede classlara sahip olmamıza karşın online olamadıkları için böyle bir arayışa girmiş bulunmaktayız. İyi oyunlar.

7. Öncelikle raidler için Taktik ve Class bilgileri çok iyi olan Core Raider derecesindeki arkadaşları guildimize bekleriz. Onun dışında herkese kapımız açıktır.

8. Öncelikle raidler için Taktik ve Class bilgileri çok iyi olan Core Raider derecesindeki arkadaşları guildimize bekleriz. Onun dışında herkese kapımız açıktır.
    Aylık ne kadar bara veriyorsun bebişim ?

9. Aylık ne kadar bara veriyorsun bebişim ?
    Karın tokluğuna çalıştırırım. Yarın gel başla

10. Oyuna yeni başladım sayılır. Türk guildi arıyordum forumlara bakayım dedim. 3.6k GS var şuan yeni yeni diziyorum set.

11. June 7, 2018  
    Buraya yazmayı unutmuşum. 1 Aydan uzun zamandır guild sosyale çekilmiştir alınan kararla. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İyi oyunlar :)

12. Şimdi mazide yarım kalan hatıralar var... Le Dranz de Pia el Tarvalon.

13. Şimdi mazide yarım kalan hatıralar var... Le Dranz de Pia el Tarvalon.
    Hayirdir gece gece nerden aklina dustu El matador. Ozlediysen sosyalden cekelim (?)

First ... 4567 Last