1. "Quaxis" Guildi / Horde /Icecrown

Quaxis;

2016 yılında temelleri atılmış ve Core grubu daha eskiye dayanan, Guild içerisindeki herkesin belirli bir başarı yakaladığı PVE guildidir.

Raid yapmaya yetecek kalitede oyun bilgisine sahip,
    Progress zamanı raide her daim hazır, flask pot rune ve taktiksel açıdan bosslar hakkında bilgili,
    Progress odaklı oynayabilecek,
    Arkadaşlık değerleri kuvvetli; guildde ileriye donuk kalıcı olabilecek
    Guildi kendi guildi gibi sahiplenerek oynayacak,

"Her classtan" kaliteli, raid mekaniklerini kolay öğrenen raiderlar aramaktayız.

Guild ' e girmek için QUAXİS GUİLDİ sitesinden ve oyun içindeki yetkililere ulaşarak başvurabilirsiniz...

TAMAMLANAN BOSS FIGHTLARI
    GUILD ÜYELERİNİN LİSTESİ

RAID PROGRAMIMIZ
    Guild sosyale çekildiğinden bütün raidler iptal edilmiştir.

Veee ilk LODumuzu aldık. Çok eğlenceliydi teşekkürler arkadaşlar.

Devamı Gelecek...

07/01/2017 tarihi itibariyle ICC25HC'de Sindragosa'yıda indirmiş bulunmaktayız. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

18/01/2017 tarihi ile PPyide indirmiş bulunmaktayız. Sırada LOD var...

ICC10HC yide tamamlamış bulunmaktayız. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.
    RS25Heroic raidinide başarıyla tamamladık. Herkesin eline sağlık arkadaşlar.

ICC25HC 12/12 - RS10HC 4/4 - RS25HC 4/4 - ICC10HC 12/12

İyi oyunlar...
    Edited: June 7, 2018

2. Core raid grubu çok sağlam olan guild ama 25hc çıkarabilmek için 7-8 deneyimli ve gearlı membera daha ihtiyacımız var o açığı kapadığımız anda çok güzel işler başarabilceğimize inanıyorum

3. Hayırlı Olsun guildiniz başarılar dilerim

4. Hayırlı Olsun guildiniz başarılar dilerim
    Teşekkürler. Gün geçtikçe dahada büyüyoruz. Eğlenip raid yapmak isteyen herkesi bekleriz.

ICC10HC 11/12 - ICC25HC9/12- RS25N 4/4
    Scarlatte
    İyi oyunlar.

5. eventlar saolsun bu hafta bane için gidemicez gibi ama haftada burda lk yı kestikten sonra SS imiz olucak inşallah :)

6. İki sorum var. Öncelikle bu molten wow karakterlerin tamamı silindi mi ? Ragnaros vardı diye hatırlıyorum.

2.si ben hep ally takıldım ama biraz da horde geçip zaman geçirmek istiyorum. Guildinize girebilmek için kaç gear gerekli ? Aynı zamanda en önemlisi chatte küfür olayı oluyor mu ?

7. Moltenden kalma karakterler için merge yapmak gerekiyordu sanırım belli bir zaman tanımışlar herkese. O süre bitti diye biliyorum.

Guilde girmek için belli bir gearscore aramıyoruz. Sadece raidlere girebilmek için gereken minimum gearscoreları istiyoruz. Chatte küfür etmek yasak, guilddeki insanlar belli bir yaşta zaten küfürü tercih edenimiz yok :). Keza discordda muhabbet ederkende aynı şekilde.

8. Yok o kadarda uzun boylu değil. Raidlere girebilmek için zaten belli bir gears olmalı ki damage yakalayabilesin. Şimdilik level kasma modundayız. Bir ara zaten denk geliriz. Türkçe bir nick kullandım.

9. Tüm Türkçe bilen arkadaşlarımıza kapılarımız acık arkadaşlar :) -Enkaz

10. Tüm Türkçe bilen arkadaşlarımıza kapılarımız acık arkadaşlar :) -Enkaz
    Dostum pek umursamadınız guilde alım konusunda bende ally tarafında Ordu'ya geçtim.

11. Dostum pek umursamadınız guilde alım konusunda bende ally tarafında Ordu'ya geçtim.
    Kiminle irtibata geçtiniz ? Officerların hiçbirinin haberi yok, umursamamazlık diye bir şey yok genelde akşam saatlerinde online oluyor yönetim kadrosu denk gelmemişsinizdir belki.

Scarlatte

12. 07/01/2017 tarihi itibariyle ICC25HC'de Sindragosa'yıda indirmiş bulunmaktayız. En güzelide arşivi olmayan yeni kişilerle birlikte kesmekti. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

13. Bugün itibariyle ICC25HCde PPyi indirmiş bulunmaktayız. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Sırada LOD var.

Edited: January 18, 2017

123 ... Last