1. ICC10HC yide tamamlamış bulunmaktayız. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

2. 2ci ICC10HC yide tamamlamış bulunmaktayız. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

3. RS25Heroic 2. denememizde başarıyla tamamladık. Herkesin eline sağlık arkadaşlar.

4. Başarılarınızın devamını dilerim.

5. Teşekkür ederiz barışcım :) @Limon

6. Veee ilk LODumuzu aldık. Çok eğlenceliydi teşekkürler arkadaşlar.

Devamı Gelecek...

7. Tebrikler , devamı bir sonraki Warmane PvE turnuvasında Türk guildi görmek istiyoruz ))

8. Tebrikler , devamı bir sonraki Warmane PvE turnuvasında Türk guildi görmek istiyoruz ))
    Amacımızda Bu işallah :)

9. Vee 2.Lodumuzuda 2.tryda alabildik. Emeği geçenlerin eline sağlık

İyi Oyunlar...

10. Merhabalar iyi oyunlar gördüğüm kadarıyla gayet aktif ve eğlenceli bir guildiniz var uzun zamandır WOTLK serverlarına dönmek istiyordum sanırım Wow-Turk'den beri WOTLK oynamadım eğer yeni gelen oyunculara kapınız açıksa katılmak isterim.

11. Merhaba herkese kapımız acıktır. http://quaxis.wowhordes.com sitesinden apply yapıp oyun içinde Guildden her hangi birine sorarsanız officerlara yönlendirilirsiniz.

12. İlginiz için teşekkürler sitenizdeki class eksikleri güncel mi acaba? Öncelik olarak Warlock oynamayı düşünüyorum ancak ihtiyaçlar farkli ise değiştirebilirim.

13. Evet Günceldir. Fakat siz hangi clasa hakimseniz onunla oynamanızı tavsiye ederim.

First 1234 ... Last