1. Pomoc, noob sam

    Pozdrav, imam par pitanja ako moze neko da mi odgovori:
    1.)Sta da radim sa fresh 80 levelom kako da ga nagirujem gde da idem sta da radim sa 2.5k gs xD?
    2.)Kako najlakse da farmam golde koje profesije da uzmem i tako to.
    Hvala!

  2. Zavisi na kojem realmu si. Ako si na Icecrownu, ja bi ti predlozio da ides da radis FoS/PoS farmu emblema ili da uradis sve reputacije za enchante i ostale stvari. Kad imas otprilike neku mjesavinu T9 i T10 mozes krenuti sa VoA i ostalim raidovima bez problema i poceti pravi gearing process. Tad bi i trebao da nadjes neki guild, ako ne cak i prije.

    Sto se tice Lordaerona, prilicno slican proces samo nizi tier.

    Ako si vise PvP nastrojen, spam BG i nadaj se za najbolje, polako arenu pocni sa nekom osobom kojoj nece smetati low rating i sve ostalo.

    Sto se tice golda i profesija, preporucio bi da uzmes neke dvije profesije koje idu jedna uz drugu. Npr. Blacksmithing i Mining ce biti u redu bez problema. Herbalism i Alchemy i tako dalje. Sve profesije su otprilike isplative ali ako tek pocinjes uvijek uzmi ovako par.

    Nadam se da ces uzivati kod nas, cuvaj se :)


  3. Vjeruj mi, ako ces igrati BG sa 2.5k gs dosadit ce ti nakon 2 BG-a, prvo ostali igraci ce te whispat sa uvredama, a drugo imat ces 0 killova i 10+ deathova. Radije que RDF norm i spamaj FoS/PoS dok ne budes barem 4.5. Onda radi RDF HC i VoA i brzo ces se izgirat. Naravno bitan je guild uz sve to.

  4. Hahaha w sa uvredama xD Sto se tice guilda ni jedan ne valja smo zuje okolo :P

  5. Kao što je Proterean već prethodno napisao, sve do tebe zavisi koliko ćeš biti ingame i koliko dugo ćeš farmati EOT. Ja bi se samo nadovezao na njegov post da pokušaš naći premade ekipu, raju sa kojom bi rado igrao POS/FOS i kasnije prešao na RAID. Mislim na raju koju dodaš ingame i koja je voljna da igra sa tobom, posebno sa nižim gearom jer većina ne želi da ima sa sobom low gs igrača - što je u jednu ruku ok a u drugu i nije.

    Ukoliko želiš, ja sam ti spreman pomoći što se tiče POS/FOS ili recimo neki RHC, javi mi se ingame ili mi se javi preko poruka, ali čini mi se da smo već zajedno igrali FOS/POS?

    Shadowkisser mi je ingame nick :)

    Sretno sa farmanjem EOT i EOF dnevno. :)

  6. Kao što je Proterean već prethodno napisao, sve do tebe zavisi koliko ćeš biti ingame i koliko dugo ćeš farmati EOT. Ja bi se samo nadovezao na njegov post da pokušaš naći premade ekipu, raju sa kojom bi rado igrao POS/FOS i kasnije prešao na RAID. Mislim na raju koju dodaš ingame i koja je voljna da igra sa tobom, posebno sa nižim gearom jer većina ne želi da ima sa sobom low gs igrača - što je u jednu ruku ok a u drugu i nije.

    Ukoliko želiš, ja sam ti spreman pomoći što se tiče POS/FOS ili recimo neki RHC, javi mi se ingame ili mi se javi preko poruka, ali čini mi se da smo već zajedno igrali FOS/POS?

    Shadowkisser mi je ingame nick :)

    Sretno sa farmanjem EOT i EOF dnevno. :)
    Nisam igrao wow dugo vremena posto sam se bas smorio trazeci grupe i gluposti, evo sad se vracam dodacu te ingame ako tvoja ponuda idalje vazi ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •