1. Czy to jest w pełni legalne?

    Mod please close this topic ;)
    Edited: January 9, 2017

  2. Tak jest to legalne nazywa się multibox.

  3. Tu czy na retailu jest to w pelni legalne.

  4. Ale przecież to najgłupsza rzecz jaka mogła zostać wymyślona. Czyli skoro on może ułatwić sobie życie to czemu ja mam nie stworzyć fly hacka czy teleporta i z niego korzystać?
    Na lordzie i tak nie ma tego za wiele ale gdy trafi ci się taki na bg to odechciewa się grać. Nie dość że zajmuje sloty graczom którzy naprawdę mogliby coś ugrać to jeszcze psuje wizerunek serwera który i tak pada na łeb i szyje.

  5. > sugerowanie, że ten serwer kiedykolwiek miał dobry wizerunek xD

  6. Niech otworzą jeszcze dodatkowo realm dla chorych umysłowo to będziesz mógł się przenieść za darmo.

  7. Gościu na globalu blizzard też na to pozwala. To w żaden sposób nie narusza punktu w regulaminie dotyczącego korzystania z nielegalnego oprogramowania. Latanie, czy speedhack jak najbardziej są według niego nielegalne i zabronione. Te programy, którymi multiboxing się robi jedynie kopiują te same kliknięcia klawiszy na wszystkich sesjach wowa, nic więcej. Jak nie masz co robić to też możesz sobie stworzyć taką jednoosobową armię, nikt ci nie broni.

  8. Endarn0 - Coś jeszcze masz do dodania? Jeżeli nie to wyjdz i zamknij morde. ;)
    x
    Ambasador - Wiesz ja pamiętam jak kiedyś było niby mówione że tylko na tym realmie ma tego nie być ale widać że liczy się tylko kasa i nic więcej.
    Ja wiem że cheaty są nielegalne ale przecież multiboxing jest też pewnego rodzaju ułatwieniem i nie wmówisz mi że tak nie jest.
    x
    fanf3 - Siedzę ty wystarczająco długo i wiem jakie oni wałki kręcili i kręcą dalej.
    Edited: January 6, 2017

  9. Ale co cię tak boli w graniu na mb ? Dobra ekipa wygrywa bg na mb bez problemu,jedynym problemem może być wygranie wg .Piszesz że siedzisz w tym długo to jeszcze nie uświadomiłeś sobie , że multibox jest tylko 4fun ale nie jest efektywny do wygrywania bg jeśli trafi na ludzi z mózgiem i podstawowa wiedzą na temat mechaniki tej gry. Z twoich postów wynika na ten moment , że jesteś graczem pve który po nabiciu id na wszystkie raidy wbił sobie na bg i akurat trafil na multiboxa i dostałeś w dupe tylko dlatego ,że reszta ekipy nie wiedziała co robić jak ty płacząc o tym jakich to magicznych sztuczek używa ten koleś na kilku kontach.Nawet jeśli masz takie wymagania co do czerpania przyjemności z bg to przecież granie przeciw mb na bg to żadkość.Następnym razem ,proszę oszczędź nam wszystkim tej dyskusji i nie rób z małego problemu dużego problemu. Nawiasem mówiąc nie porównuj skryptow ,fly hackow i innego gowna do multiboxa, bo multibox w przeciwieństwie do gówna wymienionego na początku tego zdania nie zniszczył pvp na prywatnych serverah wotlk.

  10. Żeby pokonać mb wystarczy udupić główną postać odpowiedzialną za resztę a to nie problem bo zazwyczaj te mózgi dodają tylko na końcu nicku przypadkowe litery i w miarę łatwo rozpoznać który jest tym głównym.
    Może i dla ciebie mb nie niszczy serwerów ale dla mnie jest to utrapienie które powinno zostać wyeliminowane i tępione.
    I nie, nie dostałem w dupę na bg bo nie bawię się w pvp.

  11. Temat do zamknięcia.
    Edited: January 9, 2017 Reason: Double post

  12. Jakie to niby jest ułatwienie. Jakby to było takie fajne to każdy z was by to robił a jakoś widzi się takiego gościa dość rzadko.
    Wbicie 80lvl, wygearowanie i kupienie premium na każdym koncie aby nie czekać w kolejce to niezły cyrk. Na globalu to nawet nie wspomnę jakie to jest denerwujące i kosztowne dla multiboxera. Według mnie to jest utrudnienie a nie ułatwienie, co kto lubi.
    Swoją drogą to, że ja mam addon który mi pokazuje gdzie są skałki a drugi koleś nie to też jest ułatwieniem i on ma trudniej.
    Jak dla mnie to niech sobie to robią, patrząc na to ile trzeba w te postacie włożyć pracy a jak mizerne są skutki to mi to nie przeszkadza.

  13. Jakie premium? Przecież na Lordzie nie ma kolejek bo wszyscy uciekli z tego realmu i w sumie dalej uciekają.
    Addona może uruchomić każdy a mb tylko ci co mają konkretny sprzęt a więc przestać pieprzyć. Widocznie pozostaje mi tylko cofnąć się do samego początku tam gdzie prawdopodobnie nie będzie tego badziewia bo to co dzieje się od Wotlka wzwyż to istna parodia.

    P.s Jeżeli ktoś z was został urażony moimi słowami bądz tym tematem to sorka.
    Po prostu czasem pewnych rzeczy nie trawię i zbytnio się unoszę.
    Edited: January 9, 2017

  14. Bo sam "pieprzysz". Tak samo jak każdy może pobrać addon to tak samo każdy może kupić sobie coś lepszego od popsutego pilota bez baterii i uruchomić na tym więcej niż jeden raz wow'a. Przestań wywalać forsę na fajki i piwko to sobie kupisz cywilizowany sprzęt.
    Poza tym kto normalny gra na innym realmie niż tym z 7x. Już lepiej przejść na sunwella niż na tym pobugowanym gównie grać. Te serwery są tak skopane i zrobione tanim kosztem pod robienie hajsu, że jedynie serwer ze zwiększonym expem, dropem itd. ma jakiś sens bo konkurencja tego nie ma.
    Edited: January 11, 2017

  15. Niestety sobie nie kupię nawet jak bym chciał bo pracuje w delegacji i potrzebuję mobilnego sprzętu a zarazem takiego którego nie będzie mi żal w przypadku kradzieży.
    Wiesz że core sunka ma już każdy serwer? Możesz mi wierzyć lub nie ale większość jest na swój sposób skopana bo to tylko gówniany emulator a nie oryginalny serwer wowa. W przypadku Icecrown martwi mnie jedynie fakt że aby cokolwiek na nim osiągnąć trzeba donować lub męczyć się zbieraniem vote pointsów.

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •