1. Albo po prostu umieć grać i zbierać przedmioty cierpliwie...
    Takie pierdolenie, że tylko donerzy mają rację bytu na tym servie. To nie jest do końca prawda. Wystarczy znaleźć ekipę do grania i wszystko idzie zrobić. W pojedynkę to jedyne co można zrobić, to zjeść zęby z pugiem.

  2. sorry ze sie wcinam, ale na cata gdzie populacja jest duzo mniejsza, a o dobra "ekipe" jest trudniej mam 12 postaci full bis pve/pvp nie zdonowalem niczego, kiedys dawno dawno temu zeby unikac kolejek, ale i tak te coinsy rozdalem ;) do rzeczy jesli prezentujesz soba jakis poziom, znasz troche angielski i radzisz sobie ze swoja postacia to nie bedzie problemem wygearowanie jej na "max" w pare chwil. Co innego jesli robisz ciagle te same bledy, nie znasz mechaniki bossow i placzesz, ze chodzisz na raidy gdzie zabija sie tylko 1/4 contentu i to w wielkich bolach ;) pozdrawiam

  3. Tlist - Masz w zupełności rację. ;) Nie do końca przemyślałem to co napisałem i wyszło jak wyszło. :P

    Festival - Nie wiedziałem że grają tam jeszcze jacyś Polacy. :P Dla mnie to byłby masochizm grać na realmie o populacji poniżej 2k i tych błędach jakie tam są.

    A co do MB to zmieniłem zdanie i jestem szczęśliwy że mają taką łamagę w hordzie bo dzięki niemu przegrywają każde BG :D
    Edited: January 12, 2017

  4. Wg mnie realmy ICC i Nelth zbytnio sie nie roznia, jedyne co jest duzym minusem neth to questy w kraince CATA (czesto pobugowane), zas na wotku dzialaja bledy / drobne exploity, speedhacki, teleport hacki itd ktore nie sa naprawiane od x lat. Jesli chodzi o raidy to ciezko mi powiedziec na Cata FL i DS dzialaja tak na 90% (ds lepiej, FL glownie przez bethilacka i ragnarosa gorzej). Nigdy nie gralem na wotlku (retailu) i poki co mam 5.2k gs wiec nie mam jak tego sprawdzic jesli chodzi o ICC ;p Jesli chodzi o kwestie populacji to wbrew pozorom wiecej aukcji jest na Cata niz na realmie ICC, malo tego mam codziennie 2/3 raidy - zwykle 2x full dshc + caly flhc gildyjne, wiec to raczje nie kwestia populacji a gildii ;p

    jesli chodzi o typowo polska gildie to nie ma juz zadnej aktywnej z tego co wiem, ale sporo polakow raiduje w tych topowych g. Pomimo tego ze duza ich czesc zmienila server na inny polski Cata.
    Edited: January 12, 2017

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •