1. (Icecrown Realm - Horda) <Midnight Hungary> TGF

    Üdv, magyarok (férfiak és asszonyok)! A <Midnight Hungary> nevű (magyar) klán TGF-t hirdet minden Icecrown realmon, Horda oldalon játszó embernek! A guildben lehetőséged van akár csak benn lenni és építeni a társaságot, de ugyanakkor lehetőséged van arra is, hogy részt vegyél velünk különböző raideken (a részvételt persze feltételekhez kötjük!). A guild saját TS3 szerverrel rendelkezik és DKP rendszer él nálunk! A célunk az, hogy egy aktív, ICC25-t hétről hétre farmoló közösséget hozzunk össze.
    Progress: ICC10 12/12 (HC-ban 11/12); ICC25 (N) 12/12 (Ebből 8/12 HC-n); RS10 4/4; TOC10 HC 5/5 (50/50 attempt).
    Jelentkezés céljából az alábbi embereknek írhatsz (ingame whisper / mail):
    Rorina, Rorke, Popsimessias, Bebble, Obelisc, Baymex, Earthfire, Tiberius, Tabufa, Bartoscs, Sappka, Sceletonqt.
    Várunk szeretettel mindenkit! :)
    Edited: February 5, 2017

  2. Üdv, magyarok (férfiak és asszonyok)! A <Midnight Hungary> nevű (magyar) klán TGF-t hirdet minden Icecrown realmon, Horda oldalon játszó embernek! A guildben lehetőséged van akár csak benn lenni és építeni a társaságot, de ugyanakkor lehetőséged van arra is, hogy részt vegyél velünk különböző raideken (a részvételt persze feltételekhez kötjük!). A guild saját TS3 szerverrel rendelkezik és DKP rendszer él nálunk! A célunk az, hogy egy aktív, ICC25-t hétről hétre farmoló közösséget hozzunk össze.
    Progress: ICC10 12/12 (HC-ban 11/12); ICC25 (N) 12/12 (Ebből 8/12 HC-n); RS10 4/4; TOC10 HC 5/5 (50/50 attempt).
    Jelentkezés céljából az alábbi embereknek írhatsz (ingame whisper / mail):
    Rorina, Rorke, Popsimessias, Bebble, Obelisc, Baymex, Earthfire, Tiberius, Tabufa, Bartoscs, Sappka, Sceletonqt.
    Várunk szeretettel mindenkit! :)
    Szia, a guild meg aktiv?

  3. én is érdeklédnők :D 8 évet nyomtam és visszatérnék wotlk-ra

  4. Sziasztok!

    A midnight feloszlott, a legtöbben a Hungarian Raidersben folytatták. Erős progress, jó közösség, csak ajánlani tudom :) Keressétek Pocodli-t, Fosbolt-ot, Kukiurat vagy Alevanas-t


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •