1. [A][Icecrown] ---Bulgarian Legion----



    ЗА НАС:

    Познати като "Regulators" в Ragnaros (3.3.5), "Bulgaria" в Neltharion (4.0.6) , "Bulgarian Legion" в Sargeras (4.3.4), "Bulgaria" в Stormstout и "Bulgarian Legion" в Frostwolf (5.4.2), "Bulgarian Legion" в Blizzard - Sylvanas, "Bulgarian Legion" в Icecrown (3.3.5) и сега "Bulgarian Legion" в Frostmourne. С няколко години история в Warmane, винаги сме били най-големият БГ guild. В момента имаме около 700 активни играча, средно online имаме между 70-100 човека.

    Историята на guild-a включва: ICC 25 HC - full clear, DS 25 HC - full clear, както и всички други рейдове от WOTLK,Cataclysm, Pandaria, WoD, Legion и BFA!


    ИЗИСКВАНИЯ:

    Всеки българин е добре дошъл в guild-а без значение от level, item level или опит в PVE-то на Wrath of the Lich Kings. Ние даваме шанс на всеки да се докаже и развие при нас чрез системата ни за обучителни рейдове.Всеки понеделник от 20:30 се води рейд 25 човека от лидера на guild-a, в който, всеки може да вземе участие.Там хората се тестват какво могат и им се помага с всичко свързано с развитието им като PVE играчи на WOTLK, било то items, тактики, чрез Class лидерите ни и прочие.

    Ние твърдо спазваме мотото: По-добре да си създадеш добрите играчи, отколкото да ги крадеш от други гилдий! Това е причината да имаме обучителни рейдове(снимката по-долу), гайдове, както и готовност да помогнем на всеки.




    РЕЙДВАНЕ С GUILD-A:

    Guild-a е разпределен на групи от 10 човека.Те са градивната единица на guild-a.В момента имаме 6 групи (всяка група съдържа уникални играчи, a.k.a един човек не може да е в повече от една група).За да се разпредели играч в група, той първо трябва да мине обучение и да покрие минимума за разпределение.Тези които не минат обучителният рейд, се канят на следващият(другият понеделник), като през това време (1 седмица) имат възможно да подобрят представянето си.
    ---От Петък до Неделя се правят 10 ман рейдовете.Всяка група си има лидер, който събира и организира рейдовете на групата си, в удобен за тях ден(от посочените) и час(индивидуален за всяка група).
    ---Вторник се водят guild събирания и евенти, от 20:30ч.(БГ време).
    ---Сряда и Четвъртък се водят 25 ман групите, като 10 ман групите се събират в две 25 ман групи, едната играе в събота, другата - неделя.Пак от 20:30ч.(БГ време).
    ---Понеделник се води обучителният рейд от 20:30ч.(БГ време).



    СТАНДАРТНА РЕЙД ВЕЧЕР:





    Guild Leader: Natureheart

    Линк към правилата на guild-a: https://www.dropbox.com/s/m5q3u6tr3b...GACY.xlsx?dl=0
    Линк към старата форум тема на guild-a: http://forum.warmane.com/showthread....=1#post2456325
    Edited: April 27, 2020

  2. Много се местите ей :D, кофти че сте избрали алиансите аз тъкмо в тоя сървър имам 3 хорди 80ки, и сега трябва да сменям някой, за да дойда пак. Хамерчо с Frostwolf кво стана, там също съм с warra, ама лидера гледам че е друг.

  3. В Frostwolf оставих гилда да го води Митака(Shaili/ Masuke). Доста добре се справят хората за сега. Лошото е, че е много бъгава тази Пандария, направо да те откаже да играеш там .....

  4. Здр. Нямате ли horde пве гилд ?

  5. Всичко това е много добре ,ама аз живеия в чужбина и имам разлика с БГ 7 часа ,наи рано мога да влезна в 10-10:30 бг време .Имам ли шанс да влезна в група или не .Мерси предварително за отговора -Имам Демонист ,Маж и Мъртав коник -не знам как е на БГ Всеки ден играия минимом 5 часа Както Алианс и Хордата . -иначе говоря Френски .Мерси .

  6. Здравейте,
    Гилдията активна ли е? От няколко дни се опитвам да се свържа с някой от модераторите и нищо.
    Поздрави,
    Н.

  7. Здравейте , гилдията активна ли е ?

  8. Ако е така както беше в b u l g a r i a .. Ще е много забавно :d
    Edited: October 28, 2017

  9. ника ми е jivkoo адднете ме :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •