1. Има ли добра ПВЕ гидлия?

    Половината сървър българи, а май няма добра ПВЕ гилдия?


  2. Тъпата истина е, че половината сървър играят българи. Но са все тъпи и гладни парчета.

  3. Само мошеници, брат4е, за някоко дни две смених. Едната лидера се правеше на мн свестен докъдо си напълни хора за гилдията после типично по български само интереса. А другите снощи ме викат да им танкя ток25 с 5к гс и оня си докарал някакво приятелче да обира танк итемите, това е положението щя трябва да е пак чужда гилдия българските само мошеници и използвачи.

  4. Предполагам, че ти си Playanа? Или нещо такова..

    Лидерите ти казаха да влезиш в RaidCall няколко пъти, но ти даже не им отговори. Аз ти дадох и сервер ID = пак нищо. Казаха ти да доближиш единия валкир до другия, да е по лесно, но не го направи. После като дропнаха 245 ilvl plate bracers / wrist? Ти каза: " Няма да взимам нищо от тук" и после другия танк го взе и ти го пита нещо от сорта " Не ти ли е гадно?".

    После нинджа пуллна Ануб Арак, и яде кика след wipe-a. ?!?!?!?!? Къде е проблема? Разбирам, че много от българияте в тоя сървър са пълни ботове и смешници, дето не могат да играят и повечето от тях са деца, но за тая случка вината беше само твоя.

  5. Предполагам, че ти си Playanа? Или нещо такова..

    Лидерите ти казаха да влезиш в RaidCall няколко пъти, но ти даже не им отговори. Аз ти дадох и сервер ID = пак нищо. Казаха ти да доближиш единия валкир до другия, да е по лесно, но не го направи. После като дропнаха 245 ilvl plate bracers / wrist? Ти каза: " Няма да взимам нищо от тук" и после другия танк го взе и ти го пита нещо от сорта " Не ти ли е гадно?".

    После нинджа пуллна Ануб Арак, и яде кика след wipe-a. ?!?!?!?!? Къде е проблема? Разбирам, че много от българияте в тоя сървър са пълни ботове и смешници, дето не могат да играят и повечето от тях са деца, но за тая случка вината беше само твоя.
    Ми дойдох да ви танкя ТОК 25 импровиризан танк с 5к гс, понеже нямахте танк, танк ейтемите ги дадохте на някакво твое приятелче дпс. Цялата работа да облечете някое зелено приятелче, 5 випа на шампионите, не знаете какво да правите. Виж се какво написал - ял съм кика след випа на Ануб Арак. Това гилдия ли е какво е сбирщина от мошеници за айтеми ли какво.

  6. Предполагам, че ти си Playanа? Или нещо такова..

    Лидерите ти казаха да влезиш в RaidCall няколко пъти, но ти даже не им отговори. Аз ти дадох и сервер ID = пак нищо. Казаха ти да доближиш единия валкир до другия, да е по лесно, но не го направи. После като дропнаха 245 ilvl plate bracers / wrist? Ти каза: " Няма да взимам нищо от тук" и после другия танк го взе и ти го пита нещо от сорта " Не ти ли е гадно?".

    После нинджа пуллна Ануб Арак, и яде кика след wipe-a. ?!?!?!?!? Къде е проблема? Разбирам, че много от българияте в тоя сървър са пълни ботове и смешници, дето не могат да играят и повечето от тях са деца, но за тая случка вината беше само твоя.
    И спокойно, не е само вашата такава и в една друга бях. Всеки е много печен, докато не стане въпрос за преебе другарчето за айтеми и гейм голд. Говориш за лапета, ами манталитета ви е на лапета.

  7. Трябваше да ви оставя още на втория бос да ви тегля по една майна, ама като съм тъп добряк така.

  8. Rofl. Първо, танк итемите отидоха на Fluffy / Cobbyftw(2 танка) защото спечелиха рол. Ти след валкирите каза "Аре няма да ролвам" и после Флъфи като спечели итема и ти му викаше "Не ти ли е гадно малко?. И да, нинджа пулна Ануб Арак и яде бана от Розамендес след като wipe-нахме.

    А защо не каза колко пъти те викахме в RaidCall? И ИД ти дадох, и офицерите ти казаха да дойдеш(Putravan). Какво не е ясно?

  9. Rofl. Първо, танк итемите отидоха на Fluffy / Cobbyftw(2 танка) защото спечелиха рол. Ти след валкирите каза "Аре няма да ролвам" и после Флъфи като спечели итема и ти му викаше "Не ти ли е гадно малко?. И да, нинджа пулна Ануб Арак и яде бана от Розамендес след като wipe-нахме.

    А защо не каза колко пъти те викахме в RaidCall? И ИД ти дадох, и офицерите ти казаха да дойдеш(Putravan). Какво не е ясно?
    Ест. че казах че няма да ролвам в тая пародия. По натам не ми се обяснява. Едно време приказката беше, хубава работа, ама циганска, сега е хубава работа ама българска.

  10. Момчета аз имам паладин 5.6к но до сега не съм си намерил гилдия,ако може някой да ме покани или каже къде мога да кандидатсвам за гилдия.

    Благодаря!

  11. Ако цъкате сите в icecrown сървара немога да помога
    ала във loarderon - Cows and Paws или нещо такова е БГ гилд набиращ скорос кат'чели

  12. Привет братья славяне :) У нас в гильдии есть Болгар, гильдия уже не маленькая, языки у нас похожие думаю разберемся ) Инфо ниже

    Все еще идёт набор в ги Rare ultimate snowman (орда Lordaeron) https://vk.com/warmanerus
    /w Bychonok /w Vujuxia /w Terrorgore /w Asperinka
    Кто нам нужен?
    По спекам:
    Танки особенно паладины
    Хилы особенно друиды
    ШП
    По классам:
    Друиды (дд спеки в частности в гильдии всего 1 кот, ниодной мейн совы)
    Шаманы
    Локи
    Вары - фулл
    ДК - можно парочку
    Роги - можно парочку
    Ханты - можно парочку
    Паладины - все спеки
    Маги - хватает, но лишним не будет
    Присты - шп и холи
    Лут ЕПГП с элементами консул лута
    http://armory.warmane.com/guild/Rare...daeron/summary
    Сейчас онлайн в гильдии 25+ в выходные 40+
    Прогресс:
    ТОК10 5/5 (много 10к в течении недели)
    ТОК25 4/5 (по выходным в 16МСК, гильдия сформировалась 4 недели назад, на анубе не сыгрались)
    ТОК10 гер 1/5 (понимаем тактику джараксуса, не хватает сыгранности)
    Ульдуар 10 в хм закрыли леви +4 башни, в нормале закрыли 6 боссов.
    Всё можно посмотреть по армори.
    Удобный войс чат, дружелюбные игроки. Водим в ток10 вагонов, одеваем, помогаем в пределах разумного.

  13. momci trqbva mi bg gildiq...nqkoi da predloji aktivna v koqto se hodi po raidove ?

  14. momci trqbva mi bg gildiq...nqkoi da predloji aktivna v koqto se hodi po raidove ?
    Доколкото знам има 1-2 активни, но ти зависи, какво разбираш под гилдия ако имаш предвид сбирщина от тарикати, която и да си избереш няма да сгрешиш.

123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •