1. Lordaeron Horde Türk Guildi

Selamunaleykum arkadaşlar Lordaeron realminde ANATOLIA isminde guild kurmuş bulunmaktayım herkezi beklerim.

Eskiden turkwow da oynardım horde tarafında ordada Anatolia guildini ben kurmuştum ordaki main char ismi Obsidian dı gelmek isteyenler eskiden beni tanıyan bilen varsa gelsin başım üstünde yeriniz var

2. irtibat için

Afetidevran
    Afet
    Gariban
    Windjager
    Feljager
    Zenjavi
    Alphandra
    Gobel
    Iyasu

3. irtibat için

Afetidevran
    Afet
    Gariban
    Windjager
    Feljager
    Zenjavi
    Alphandra
    Gobel
    Iyasu
    icecrown da sıra bkleme olayı var akşamları lordaeron da başlayabilirim bende turkwowda oynadım orc warrior nickim Ajax dı :)

4. Hayırlı olsun moruk biz de allydayız.Bizim guildin ismi de Anatolia.

5. Hayırlı olsun moruk biz de allydayız.Bizim guildin ismi de Anatolia.
    aynı isimde 2 guild aynı serverda nasıl açılabiliniyor acaba :S

6. aynı isimde 2 guild aynı serverda nasıl açılabiliniyor acaba :S
    Söyle açılabilir birisi "Anatolia'" dır Diğeri ise "A N A T O L I A" dır bu iki şekilde yapılabiliyor fakat tabiki hangisi gerçek hangisi kopya guild diye sorarsan bi fikrim yok :)

7. Moruk şimdi söyle bisey var Türkler biliyonuz oyunlarda Türk olduğunu belli etmek isterler Türkçülüğünü gösterirler anatolia zaten her oyunda banko kullanılan bi isim clanlarda olsun guildlerde olsun.Bjz de allydayiz dedim bisey demedim kopya gerçek muhabbetine gerek yok karşı ırktan da olsak birliğiz sonuçta.Armory den bakabilirsin guild çok oldu kurulalı kimseye ozendigimiz yok.

8. Moruk şimdi söyle bisey var Türkler biliyonuz oyunlarda Türk olduğunu belli etmek isterler Türkçülüğünü gösterirler anatolia zaten her oyunda banko kullanılan bi isim clanlarda olsun guildlerde olsun.Bjz de allydayiz dedim bisey demedim kopya gerçek muhabbetine gerek yok karşı ırktan da olsak birliğiz sonuçta.Armory den bakabilirsin guild çok oldu kurulalı kimseye ozendigimiz yok.
    lafı tartısma ortamı yaratmak icin yazmadım arkadaş bunu yazmış nasıl oluyor diye bende anlattım örneklendirerek sadece ilk kurulan hangisi bilmiyorum diye de birisi kopyadır espirisi ile yaklaştım büyütecek birşey yok bu konuda bana göre anatolia herkesin kullandığı bir durum olduğunun bilincinde birisiyim.

9. Abiler arkadaşlar bende lordareon horde guildi ''ottoman'' hepberaber yabancıların içinde bir Türk olarak birleşelim derim ne dersiniz