1. Tapasztalt (új) játékos keresi guildjét (Icecrown)

    Sziasztok! Mivel szerintem a WOTLK a legjobb kieg., megtaláltam ezt a szervert és szeretnék itt új karaktert kezdeni. Anno, még WoDon játszottam, resto druiddal. Megöltem Yogg-Saront a keeperek segítsége nélkül, megvolt az Immortal paci a TOC25HCs achiból, és megöltem LK25HCt is (meg persze RSt is). Egy olyan guildet keresek, aki kisegítene éngem,hogy később én segíthesselek ki titeket. Tapasztalt,türelmes vagyok, megszoktam a wipeolgatást, a taxxok pedig még mindig a fejemben vannak. Egy, mindenek felett, jó társasággal rendelkező, összeszokott guild tagja szeretnék válni. Garantálom, hogy nem fogtok csalódni bennem. Most szintén resto druidát szeretnék kezdeni. A progressetek számomra nem annyira fontos, azt majd megoldjuk velem együtt, de nem tűröm ha a guildben hisztis gyerekek vannak, vagy akik veszekednek a raid vezetővel, ezt miért igy,ezt miért úgy. A loot nekem nem annyira fontos, én csak újra szeretném átélni azt a contentet,ami annyi szép átraidelt estét hozott nekem. Legfőképp a nosztalgia miatt szeretnék visszatérni játszani, és hogy új barátságokat alakítsak ki, mert, most is, 3 év után, kapcsolatban vagyok azokkal akikkel akkoriban játszottam.
    Ha szeretnétek, végezhetünk egy TS beszélgetést mielőtt meghívtok a guildetekbe.
    Mivel még nem tudom milyen/melyik guildhez lessz szerencsém (Horda/Alli téren), ezért még nem kezdtem el a karakteremet húzni. Várom az ajánlataitokat.

    Üdv. Mirkospl
    a WoDos Spartains ból.

  2. Szia!
    Ha szeretnél egy hordás guildet a Wipe On Trash szeretettel vár. Az emberek nagy része meló/ család mellett raidel. Leginkább olyan embereket keresünk akik el tudják ezt fogadni, és emellett céljuk az hogy minél többet lássanak az adott contentből.
    Jelen pillanatba a magunk tempójában 10 fősbe kényszerítve raidelünk, de minél hamarabb vissza szeretnénk térni a 25 fős raideléshez. Ehhez keresünk elszánt, kitartó,türelmes emberkéket. Ha érdekel írj ránk. :Piperkitti ,Piperheal vagy Dodesz ,Tylok. :)

  3. Üdv! Nálunk, a <Midnight Hungary> klánba (Icecrown, Horde side) van folytonos TGF! A progressünk éppen: ICC10 12/12 (9/12 HC), ICC25 10/12 (7/12 HC), RS10 4/4. Resto Druid nagyon jól jönne, ugyanis a klánban nem igazán van ez a role (még) betöltve. Természetesen a raidben való részvételt feltételekhez kötjük (ez magába foglalja azt, hogy meglegyen minden geared amit csak ki tudsz szedni EOT-ból (RHC farm), értelmes talented legyen, értelmes gemelésed és encháid, ha pedig ez nem sikerül valakinek, akkor annak segítünk oly módon, hogy tanácsokkal látjuk el (de gondolom téged ez nem fenyeget, ha úgyis tapasztalt vagy)). Valamint ha látjuk rajtad, hogy értelmes vagy, akkor segíteni is fogunk a gearelődésben (ez ugye kölcsönösen jó Neked is és Nekünk is)! Ha bővebb infót szeretnél, akkor írj rám ingame (Rorina, Rorke, Popsimessias), és elbeszélgethetünk TS3-n is, ha gondolod! Üdvözlettel: Rorina, a <Midnight Hungary> egyik vezetőségi tagja.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •