1. Patch required hatası alıyorum

Herkese merhabalar arkadaşlar bu oyunu yenı yukledım ılk oynayışım olacak. Fakat kullanıcı adımı ve şifremi yazdıkdan sonra bu hatayı alıyorum internette aradım fakat hiç bir yol bulamadım bunu nasıl çözebilirim yardım edermisiniz. sanırım yenı bır patch gelmiş fakat bu patch i yükleyemiyorum patch nin linkini atıp ne yapacagımı da soylersenız olur.
    şimdiden teşekkürler

2. Herkese merhabalar arkadaşlar bu oyunu yenı yukledım ılk oynayışım olacak. Fakat kullanıcı adımı ve şifremi yazdıkdan sonra bu hatayı alıyorum internette aradım fakat hiç bir yol bulamadım bunu nasıl çözebilirim yardım edermisiniz. sanırım yenı bır patch gelmiş fakat bu patch i yükleyemiyorum patch nin linkini atıp ne yapacagımı da soylersenız olur.
    şimdiden teşekkürler
    Patch falan yok.

Oyunun sürümü 3.3.5a olmalı. Ad şifre yazdığın ekranda sol altta yazar.

Şurada Torrent'le nasıl indireceğin anlatılmış:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=279205

Eğer başka yerden indirdiysen bir kere Data/enGB (veya enUS) altındaki realmlist.wtf dosyasını Not defteriyle açıp içindeki yazanları
    set realmlist logon.warmane.com
    ile değiştir.

Eğer sürümün 3.3.5a 'dan yüksek gözüküyorsa onları unut, yukardaki torrent adresinden yeniden indir.

Ayrıca indirdiğin WoW klasöründe Launcher.exe varsa sakın onunla çalıştırma, doğrudan wow.exe ile açmalısın.