1. Mobile payment radi/ne ?

    Vratio sam se malo na wow posle duze pauze, pa vidim da su ubacili doniranje preko telefona ili sta vec, ali meni ne radi cini mi se ?
    Da li je to do mene ili ne ?
    Vec imam premiuma godinama, cisto sam znatizeljan za ovo.
    Pozdrav i hvala unapred.

  2. Ne preporučam ti ništa preko mobitela kupovat na warmane zato što ti uzmu dosta više para za X coinsa nego kad bi kupovao recimo paypalom.
    Moja preporuka je da odeš na kiosk i pitaš za paysafe card. Za paysafe card su iste cijene kao i za paypal na webshopovima, a za mobitele uvijek prođeš lošije.
    Ja sam kupio paysafecard od 200kn(26.77€), uzeo sam 23coinsa (20€ samo jer sam dobio 2 bonus i jos sam prodao 2000 golda za 1 coin ) kupio sam oathbinder hc na warrioru, dobio sam mogucnost da prodajem golde za coinse i skipam que a ostalo mi 50kn na paysafecard pa sam kupio dobar skin u LoLu :D

    Nikad nisam ni pokušavao na warmane preko mobitela donirati ali mislim da je trenutno iskljuceno jer mi uopce nece otvara...
    Edited: January 31, 2017

  3. Ja kad hocu da kupim preko kartice pise kartica nije potvrdjena a sve sam aktivirao i na mailu i akauntu, a na primjer kad hocu od coinsa da kupim golde trazi mi neki code a nigdje ga ne dobijem pa ako moze neko da mi odgovori..? Nemoj te mi brisati post jer se slabo snalazim na forumu, ako sam slucajno promasio temu ja se izvinjavam samo mi dajte odgovor.. Hvala

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •