1. Premium konto

    Witam,
    Mam pytanie, nasunęło się podczas czytania tej polskiej sekcji. Czy ktoś z Was ma premium konto i nie gra ? Jeżeli jest możliwość chętnie bym skorzystał z konta żeby nie czekać w kolejce na Icecrown.
    Pozdro

  2. Kolejny cebulak, ktoremu zal 40 zeta na coiny. Jak was nie stac na premium konto to bedziecie czekac... jasne jak slonce

  3. Daruj sobie swoje złote myśli..
    Jeśli już chodzi o kase to nie zapłaciłbym nawet 20zł, nie z powodu braku środków, tylko za fakt, że za 2 tygodnie serwer może "paść" tak jak miało to miejsce z Molten WoW, gdzie grałem od 2009 i też miałem konto premium a kasy i postaci nie udało się odzyskać.

  4. no, szkoda tylko ze zwracali coiny i oddawali premki XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  5. no, szkoda tylko ze zwracali coiny i oddawali premki XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ciemny lud uwierzy xD

  6. Aniel nigdy, przenigdy nie szukaj pomocy/nie miej prośby na sekcji PL.
    Swego czasu też miałem tu podobny temat, zleciało się stado bydła wyzywające od Cebulaków (?) i spamujące xDDDDDD, konto znalazłem na forum anglojęzycznym w około pół dnia, na siłę wciskając gościowi pare euro w zasadzie. Nawet puste nie było. Radze poszukać forum w gogle i tam spróbować. Powodzenia i nie przejmuj się osobami, których temat nie dotyczy a i tak swoje 3 grosze włożą, w dodatku nadużywając słowa cebulak bo modne i fajne, a genezy tego stwierdzenia pewnie nie pamiętają.

    EDIT: Ja nie żałuję, bo się okazało, że otwierają serwer TBC na który wpadnę na 100%, a na którym konto premium może okazać się zbędne i sobie będzie po próżnicy egzystować :)

  7. Aniel nigdy, przenigdy nie szukaj pomocy/nie miej prośby na sekcji PL.
    Swego czasu też miałem tu podobny temat, zleciało się stado bydła wyzywające od Cebulaków (?) i spamujące xDDDDDD, konto znalazłem na forum anglojęzycznym w około pół dnia, na siłę wciskając gościowi pare euro w zasadzie. Nawet puste nie było. Radze poszukać forum w gogle i tam spróbować. Powodzenia i nie przejmuj się osobami, których temat nie dotyczy a i tak swoje 3 grosze włożą, w dodatku nadużywając słowa cebulak bo modne i fajne, a genezy tego stwierdzenia pewnie nie pamiętają.

    EDIT: Ja nie żałuję, bo się okazało, że otwierają serwer TBC na który wpadnę na 100%, a na którym konto premium może okazać się zbędne i sobie będzie po próżnicy egzystować :)
    Nie zdziw się jak ktoś odzyska konto gdy znajdziesz trochę itemów.

  8. A tak poza tym, to patrzcie na daty. Temat był zakładany w lutym...

  9. cheetnie oddam konto premium puste moze komus się przyda

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •