1. Ako neko zna neka pomogne

    Igrao sam pre nekih 2-3 meseca ovde......imam 80 lvl Huntera 5k gs i imam jos neke heroje...... 35 warriora i 52 ja mislim warlocka,nebitno to ali me interesuje da li postoji neka mogucnost da dobijem unban jer sam sa onog proslog accounta postavio ovde isto da prodajem heroja za Cs go Skin u vrednosti od 40e.....posle 2 dana sam dobio ban koji kako pise je permanent i nikad nece da istekne........samo me interesuje dal postoji uopste neka mogucnosrt da se taj heroj Unban i sta da uradim povodom toga....pisao sam 3x support i naravno 1 sam samo dobio odgovor 2x su automatski zatvorili tiket nisam dobio nikakav odgovor.....interesuje me dal je neko imao slicna iskustva ovde i dal je na kraju dobio unban....hvala !

  2. Video sam da su mnogima banovani accounti bas zbog tog trading-a, naravno svi su permanent tako da ne verujem da ce ti vratiti. Mom drugu iz BiH takodje nisu hteli da vrate, ali nije bio isti razlog za ban...

  3. Pa permanent je kao sto i kaze, jebiga, permanent.
    Pise na milion mjesta da je trading i prodaja acc za RL pare ili bilo sta zabranjena i da ces dobiti perm ban, nema povratka.

    A sad ako ti se neko smiluje pa te unbanuje znaci imas srece, nista drugo.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •