1. Donate Hakkında

Merhabalar, oyunda 1 haftadır oynuyorum tabi öncelikle Lordaeron serverında başladım oyunu görebilmek için ve güzel olduğunu anlayınca kalabalık olan servera geçmek istedim. Tabi donatesiz mümkün değil.
    Normal kredi kartı ile ödeme yapmayı denedim ve ne yaptıysam her seferinde işlem tamamlanmadı, bu benim bankamdan da kaynaklanabilir elbet, acaba paymentwalldan ödeme yapabiliyor muyuz yada epin alabileceğimiz bir yer var mı? Direk kredi kartı ile ödemede olabilir, sırf oyuna direk girebilmek adına :)
    Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler.

2. ben paysafecard la yamıştım yürüyüp ziraat atm sinden para atmıştım oraya öyle yapmıştım da şimdi 2 seçenek var bi mobil fon diyo bide card dio artık bilemiom :) master visa fln olayları var belki ondan kaynaklanmıştır. Neyse fazla boş yapmıyam :D bilen arkadaşlar yardımcı olurlar. ^^ iyi oyunlar aa şuan fark ettim bi https://www.mint.com/ bu epin satıo bu seçenek var orda bunu da bi bakarsın :)
    Edited: February 27, 2017

3. ben paysafecard la yamıştım yürüyüp ziraat atm sinden para atmıştım oraya öyle yapmıştım da şimdi 2 seçenek var bi mobil fon diyo bide card dio artık bilemiom :) master visa fln olayları var belki ondan kaynaklanmıştır. Neyse fazla boş yapmıyam :D bilen arkadaşlar yardımcı olurlar. ^^ iyi oyunlar aa şuan fark ettim bi https://www.mint.com/ bu epin satıo bu seçenek var orda bunu da bi bakarsın :)
    Yorumun için teşekkür ederim. Sanırım başka bir donate şekli bilende yok :)
    Konuyu araştıranlar varsa bilgisi olsun diye yazıyorum. Fanapay ve mint aynı yer sayılır çünkü mint'ten e pin almak istiyorsanız Fanapay i kullanmak zorundasınız ve fanapay maalesef 55$ dan aşağı bir ücreti kabul etmiyor, tabi bu ücret benim için çok fazla :)
    Vakıfbank kartını denedim ama olmadı, yarın garanti müşteri hizmetlerini aradıktan sonra onu da deneyeceğim ama o da olmazsa Lordaeron neyime yetmiyor deyip orada oynarım :)
    Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.

4. Yorumun için teşekkür ederim. Sanırım başka bir donate şekli bilende yok :)
    Konuyu araştıranlar varsa bilgisi olsun diye yazıyorum. Fanapay ve mint aynı yer sayılır çünkü mint'ten e pin almak istiyorsanız Fanapay i kullanmak zorundasınız ve fanapay maalesef 55$ dan aşağı bir ücreti kabul etmiyor, tabi bu ücret benim için çok fazla :)
    Vakıfbank kartını denedim ama olmadı, yarın garanti müşteri hizmetlerini aradıktan sonra onu da deneyeceğim ama o da olmazsa Lordaeron neyime yetmiyor deyip orada oynarım :)
    Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.
    garanti bankasından eğer hesabın var ise sanal kart açıp oradan yapabilirsiniz sorunsuzca ben diğer bütün accountlarıma o şekilde donate yaptım hiç bir sorunda çıkmadı açıkcası kredi kartı gibi kullanabileceğiniz sanal kart uygulaması ile rahat bir şekilde ve güvenilir olarak alışveris yapabilirsinzi iyi oyunlar.

5. garanti bankasından eğer hesabın var ise sanal kart açıp oradan yapabilirsiniz sorunsuzca ben diğer bütün accountlarıma o şekilde donate yaptım hiç bir sorunda çıkmadı açıkcası kredi kartı gibi kullanabileceğiniz sanal kart uygulaması ile rahat bir şekilde ve güvenilir olarak alışveris yapabilirsinzi iyi oyunlar.
    Teşekkürler, aynen dediğiniz gibi sanal kredi kartı ile yapılabiliyor.
    Artık Icecrownluyum bende :)

6. Teşekkürler, aynen dediğiniz gibi sanal kredi kartı ile yapılabiliyor.
    Artık Icecrownluyum bende :)
    Hayırlısı Olsun sizin icin.