1. Искам да ви питам има ли смисъл да репортв

    И може ли да се тълкува, като вид ninja looting.
    Значи спечелих ролл за 2 hand wep-a Cryptmaker, и то със 100, но това е вторичен въпрос.
    Лидера на райда, без никакви обяснения, до даде на war, и после се обясни, че понеже айтема, имал armor penetration не бил за паладин ( аз съм рет паладин ).
    Аз така или иначе, ще го репортна, имам и всички скрийнове, но ако има някой с опит в това отношение питам дали админите биха го взели под внимание.

  2. Принципно трябва,дефакто няма.Този сервер загуби много играчи,и ако трябва да баннат всички тези "райд лидери" който използват нинжа луут,вече нямаше да има и играчи.Най-пресен пример е българския играч Iheroic,този играч има многобройни райдове със нинжа луут,но веднага след това си сменя името на героя със точки от сайта и продължава да си играе.

  3. Принципно трябва,дефакто няма.Този сервер загуби много играчи,и ако трябва да баннат всички тези "райд лидери" който използват нинжа луут,вече нямаше да има и играчи.Най-пресен пример е българския играч Iheroic,този играч има многобройни райдове със нинжа луут,но веднага след това си сменя името на героя със точки от сайта и продължава да си играе.
    А, аз ще го репортна щото тоя счупи класацията по арогантност. Моя случай беше само един от многото в тоя райд и не става въпрос дори само за айтемите.
    Не знам точно къде и как се репортва, обаче.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •