1. Multiboxing na windows 10

    Prije sam imsao instaliran windows 7 i mogao sam bez problema da pokrenem 3-4 puta wow, sad sam instalirao windows 10 i kad otvorim jos jedan wow nista se ne desi, u procesima pise da je pokrenut, zna li neko sta je u pitanju?

  2. drugar ima isti problem, ne moze da otvori vise od jednog wowa i to isto na win 10, sto znaci da je vrv do sistema

  3. Nisi u pravu, Ja koristim win 10 pro 64 bit, normalno pokrecem 10Wow, msm moze i vise ali nemam te uvjete ;)

  4. Nisi u pravu, Ja koristim win 10 pro 64 bit, normalno pokrecem 10Wow, msm moze i vise ali nemam te uvjete ;)
    ne znam ko nije ovde upravu, ja nisam rekao da ne moze da se otvara nego da je neki problem do njihovih sistema sto imaju, pa da nece da dozvoli da se otvori jos jedna igrica

  5. Ma moras ga pinovati ti to je to, ili napravi drugi precac.. jer nece da otvara preko jednoga..

  6. ...imam identican problem radi se o problemu koji se pojavio od neke win 10 nadogradnje... ne znam kako ga rijesiti eventualno ,mozda pokrenuti wow iz razlicitih mapa... ako je tko nasao rjesenje pisite... P.S. u window modeu mozes pokrenuti koliko god puta hoces!

  7. May 4, 2017  
    Moze link multiboxinga imam i ja win10 , ako nije problem da download link postavi neko

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •