1. Problem sa acc

    Poz svima :) imam si problem ljudi,ne mogu se logovati na svoja 2 acc-a,fazon on meni treba da posalje na mail code(silne brojeve) maila nema da stigne :( dal imate neke ideje sta da radim ili sta bi moglo biti. pozz

  2. Te silne brojeve, tacnije kod... To je zbog Two Factor Authenticatora?
    Proveri da li ti je isti acc na tvom Warmane akauntu i na tom kojem gledas za TFA kod. Npr. Warmane akaunt email: "pera132", a ti si na "jovo696" gledas za taj kod.
    Ako nije to, mozda ti je u spam mailovima, pogledaj tamo. Ali najverovatnije da nece biti tamo zato sto je oznaceno kao "vazno".
    Ne znam sta bi moglo da bude onda... Probaj vise puta ako nisi (Mozda nesto njima sere), ako ni tad nece. Povrati na "Disabled" mode. Ponovo napravi ali na google authenticator, bolji je. Ako ne mozes to da uradis, vec znas, kontakt suport i to je to.

  3. Te silne brojeve, tacnije kod... To je zbog Two Factor Authenticatora?
    Proveri da li ti je isti acc na tvom Warmane akauntu i na tom kojem gledas za TFA kod. Npr. Warmane akaunt email: "pera132", a ti si na "jovo696" gledas za taj kod.
    Ako nije to, mozda ti je u spam mailovima, pogledaj tamo. Ali najverovatnije da nece biti tamo zato sto je oznaceno kao "vazno".
    Ne znam sta bi moglo da bude onda... Probaj vise puta ako nisi (Mozda nesto njima sere), ako ni tad nece. Povrati na "Disabled" mode. Ponovo napravi ali na google authenticator, bolji je. Ako ne mozes to da uradis, vec znas, kontakt suport i to je to.
    Burazeru, nije covek malouman vidis da je rekao da ima upaljen 2 step code na mail ali mu ne stize :D

    Da se vratim na temu, dosta ljudi ima isti problem, ne stize im mail sa kodom, te se ne mogu ulogovati na akaunt.

    Molim nekog iz Warmane Staff ako moze da pomogne ljudima poput ovog, posto nije jedini koji se zali na isto. Hvala

  4. Burazeru, nije covek malouman vidis da je rekao da ima upaljen 2 step code na mail ali mu ne stize :D

    Da se vratim na temu, dosta ljudi ima isti problem, ne stize im mail sa kodom, te se ne mogu ulogovati na akaunt.
    Navedi mi molim te. Gde je on to tacno rekao da njegova dva acca imaju "2 step code"?? Da li je on to naveo negde??
    "fazon on meni treba da posalje na mail code(silne brojeve)" Mozda sam izgledao malo glupo ali kad zelim nekom pomoci probam da se spustim sto vise na njegov level i da vidim iz njegov ugla stvari. (Isto kao sto bi trebao svaki profesor da radi)
    "Sometimes being too kind is what gets you hurt." Nicolas C.
    Edited: March 28, 2017

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •