1. zaradi skapani deca polu4avash bann !!! molq za pomosh

    iskam da izqsna neshtata na kratko bqx po4ivka ot rabota i si vikam 6e vlesna da rascakam malko !!!! edin detinqk mi vide moq geroi po4na dame pita davamli go prodavam nesnam si kvo kazaxmu 4e nesi davam akauta i ne prodavam geroi moje da si zakupi ot saita i taka taka mislix da go blokna popitame kolko mojebi struva podoben geroi ili akaut vikam mu de da znam 4owek mojebi 100 200 lewa nesnam vikammu cakaisi i si razvivai geroite sigorno e prepratil na nqkogo tova i ve4erta vlizam bann a vikam ko staq tuka vlizam v saita 2 meseca i 4 sedmici bann vikam ko stana nikoga nesma bil raid lider nisam nindjil nito nishto cakam si 4esno i gledam 3 meseca bann poneje navremeto nesam u4il angliski molq za pomosh nqkoi koito ima kontakt s GM ili modernator horata koito otgovarqt za tezi deistviq blagodarq predvaritelno
    Edited: March 28, 2017

  2. Pusni si ticketa i shte go prevedem :) i seriozno si nauchi anglijskiq... i bylgarskiq ei -.-

  3. Narodnite ni pogovorki sa tolkova zdravi ponqkoga, che nqmam dumi.
    Please do check this topic's last reply :D http://forum.warmane.com/showthread.php?t=343669

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •