1. Karakter takası nasıl oluyor ? Ve daha birkaç soru daha .....

Arkadaşlarım ve ben bu servera yenı başladık birkaç sorumuz olacak . Yardımcı olur iseniz cok seviniri .

1-Karatker takası nasıl oluyor ?
    2-Deneme amaçlı 10 coins aldım ve oyuna sıra beklemeden girbiliyorum sanırım su an, bunun bir sınırı var mı ? ( aylık yıllık gibi ?)
    3-Bazı oyuncuların uzerinde Experiance artıran ıtemler mevcut. (lvl 1to 80 ) yazıyor bunları nerden nasıl ve ne kadara alıyoruz ? ve Bır karakterden diğerine atabiliyor muyum bunu ? Mesela 1 Mage yi 80 lvl e kadar kastım bu itemi aynı hesabımda ki yan karaktere verip, onu aynı şekilde kasabılıyor muyum yoksa her karaktere aldıgımız 1 sefere icin mi geçer li (soulbound mekaniği ) şeklindemi .
    4- Oyunda ki Horde ve allince dengeli sayıda mı ? Private server olmasına rağmen bayağı lvl kasan oyuncular var ?
    5- Recurite Friedn olayı başlamıştı oyunda bir ara o sıralar oyunu bırakmıştım. Burada da mevcut mu böyle bir olay?
    6- Oyunda bazı pazar alanı var ( karakter takası) oyunun bir pazar payı (arz talep) olayı varmı ? mesela gold kasıp satılabilme yada karakter kasıp satma gibi ?
    7- sadece forum sayfalarında bir tane aktif türk guild gördüm( Icecrown da alliacne ''ordu) horde tarafında da turk guildi var mı ? ( sayı bakımından kalabalık olması oyun zevki acısından tabiki önemli ve arkadaş ortamı sayesinde de oyun zevki iki katına cıkıyor. Ve herkez gibi biz de kalabalık ve anlaşabildiğimiz, konuşabildiğimiz insanlar la oynamak isteriz.)
    8- Oyunda bağlatı hızı nedir? yani bir Private server Lag yada Dc problemleri cok oluyor mu ? 1 haftadır boyle bir sorun gormedim henuz.
    9- Dungeon Finder da anlık/günlük limit var mı ? bazen çalışmıyor . arama aktif olmuyor ve 10-15 dakkika sonra duzeliyor ? yada ben mi yanlış yapıyorum....

arakdaşlar ceplayan ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Herkeze de iyi oyunlar .

2. Arkadaşlarım ve ben bu servera yenı başladık birkaç sorumuz olacak . Yardımcı olur iseniz cok seviniri .
    ....
    arakdaşlar ceplayan ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Herkeze de iyi oyunlar .
    Karakter satışı var, takas yok. Fiyatı da kafana göre belirliyemiyorsun. Warmane belli bir komisyon kesiyor.
    Hesap satışı da yasak, iki tarafın hesaplarıda kapatılıyor.

Hayır sınır yok.

Heirlooms deniyor onlara. WotLK oynuyorsan Dalaran'dan ve Wintergraps'dan (WG) alabilirsin. Dungeon yapıp kazandığın ödüllerle ya da WG'dan gelen ödüllerle alınıyor. Orjinal oyunda Account Bound item onlar ancak Warmane'de Icecrown'dan Lordareon'a postalayamazsın. Icecrown'daki karakterlerin arasında Horde/Ally farketmeden postayla gönderebilirsin.

Denge durumunda son hali bilmiyorum. Yılbaşından beri başka bir yerde oynuyorum. Başkaları yanıt verebilir.

O dediğin arkadaşını getir orjinalde olan bir şey. Orjinalde her ay para ödeyerek oynuyorsun. Burası gönüllülük esasında yürüyor + olarak bağışlardan gelen bir para da var tabi. Şu an ona benzer birlikte lvl kasma vs yok.

Burada My Account sayfanda gördüğün her şeyi yapabilirsin. Altın da satabiliyorsun. Ama onun dışında yollarda yakalanırsan hesabı kaybedersin. Denemeni önermem. Warmane her işlemden coins olarak komisyon kesiyor.

Türk ve yabancı guildler sürekli kurulur ve okul gibi tatil gibi nedenlerle zayıflar bazen de dağılırlar. Genelde sonbaharda patlama olur, yazın azalır. Yeni guild duyurularını buradan yapıyorlar. Forumu takip etmelisin.

Server Kuzey Avrupa'da. İstanbul'da fiber bağlantıyla 50-80 ms gibi görüyorum. ADSL ve mobil modemlerde gününe göre 100-300ms arasında değişiyor.

Dungeon Finder Lordareon'da kapalı. Icecrown'da var. Dediğin sorunlar vardır, olabilir. Warmane Icecrown'u ilk açtığında her şey kusursuz gibiydi, sonra yeni yamalarla bir çok hatayı düzeltirken önceden çalışanların bazılarını bozdular.
    Hataları Bugtracker ile bildirip, hazırda bildirim varsa puan vererek öne alabiliyorsun, ancak son dönemde düzeltmekte çok başarılı olduklarını söyleyemem.