1. TBC Türk topluluğu

Arkadaşlar haberlerden gördüğüm kadarıyla yakında TBC serveri açmayı planlıyorlarmış, türkler olarak bir tarafta toplanmamız ve statik ekip oluşturmamız sanırım hiç fena olmaz. Oynayacaklar oynamak istedikleri tarafları ve classları burada yazarsa belki topluca hareket etmemiz mümkün olabilir.

Toplanma adresi;

https://discord.gg/jRPp8dU
    Edited: May 3, 2017 Reason: iletisim

2. Alliance tarafında açmayı düşünüyorum

3. Abi Zelta acıklama yapmıs . Muhtemelen bu yılın sonunda açıcaklarmıs tbc yi . Guild organizasyonu için çok erken :)

A Public Test Realm is a realm which its only reason to exist is for everyone to be able to test future content. By making a public test realm prior the final realm we ensure that big bugs / exploits which were not trivial to find (i.e. happening under very specific conditions) will not happen on the official realm; because some of their consequences are not easy to revert.
    If we were keeping the first version of the realm, we would be keeping stuff from the people who took advantage of the new not-fully-tested source code.

It is unsure how long it will last at this point, but to make yourself an idea the final realm might be released by the end of the year.

4. Zelta son şakan güldürmedi dostum :( yıl sonu ne ya 1 ayda test ederiz biz onu :S

5. daha çok var açılmasına hele bi açılsında :D ptr'si o zaman karar verilir.

6. TBC biraz eksik değil mi ? yani WOTLK biraz daha gelişmiş secenekler sunuyor . ve TBC enin zorluk seviyesi de biraz fazla gibi . Seven için başka tabik de.... :)

7. 1 yıl sonra 7. ek paket çıkacak, nedense warmane hep geriye dönüyo. Eskiden retail yerine molten seçilirdi. Şimdi legacy server oluyo.

8. Vanilla ve TBC nin ayrı bir oyuncu potansiyeli olduğundan ve eski serverlerin açtıkları vanilla serverlerına talebin çok olmasından olabilir. Elsyium açtığı vanillada 100k ya yakın oyuncu gördü, şu anda bile 20k cuvarında sürekli online oyuncusu var. yani eskiyi özleyen ve zor oynamak isteyen bir populasyon mevcut. TBC açıldığında burada da ciddi anlamda oyuncu sayısı bekliyorum açıkçası.

9. Oyun gittikçe zorlaşmak yerine kolaylaşıyor açıkcası bence bu oyun wotlk'a kadar iyi idi diğer paketleride denedim fakat tbc ve wotlkdan aldığım zevki hiç birisinde alamadım ve buna karşılık warmane de şunu düşünüyor eski paketler daha iyi idi bunları açmakta mantıklı geliyor

10. tbc cok cok iyi fakat woltk tan geçince eksikleri farkedeceksiniz mesela bg ye her yerde girilmiyor. woltk da baya pratik çözüm vardı. ayrıca yeni pack serverların gelmesi çok saçma classic tbc woltk yeter bence asıl oyuncu kitlesi burada.

11. Bazıları zoru seviyor. Vanilla da uçan binek yok diye özellikle oynayan insanlar var. Şahsen bende vanillayı çok zor LK yıda kolay buluyorum. TBC tam kararında gibi

12. Şu anda PHASE 2 başladı, ins 70 ve t5 set veriyolar. Merak edenler girip dg veya pvp deneyebilirler.

13. May 2, 2017  
    Son açıklamaya göre 20 Mayısta açılıyor. Gözümüz aydın. Biz arkaşlarla Ally tarafından toplanmayı düşünüyoruz. 20 gününümüz var ama şimdiden tanışmak ve bazı şeylere karar vermek isteyenleri discord kanalımıza bekleriz.

https://discord.gg/jRPp8dU

14. May 2, 2017  
    Arkadaşlar sametx341 adlı kullanıcıyla Elysiumdan beri birlikteyiz, birlikte başladık birlikte bıraktık ve orada 15-18 arası online kişi yakaladık Türklerden oluşan. Şimdi bu durumu burada da düşünüyoruz. İstiyoruz ki Warmane TBC oynayan Türk oyuncular 1 çatı altında toplanıp Hem Pve hem Pvp aktivitelerini birlikte gerçekleştirelim?

15. May 2, 2017  

123 Last