1. Icecrown vs Loarderon

    Siema :) chciałbym wrócić do Wotlka tylko nie wiem który serwer z tych dwóch wybrać. Jak na tych serwerach z ratami, czy działa DF, i ogólnie jak sytuacja na serwerze ;) z góry dziękuję za wszelkie informacje :) pozdrawiam

  2. Nie grałęm na Lorderonie ale na Icecrownie to jest nawet spoko. Raty są x7 także szybko się expi, wbija repe. W ally sa dwie polskie gildie, a w hordzie chyba 3. Bugi wiadomo sa ale da sie grac. Mogloby byc lepiej ale i tak tragedii nie ma. Ogolnie polecam Icecrowna. Duzo ludzi, raid zawsze z pugiem zrobisz tylko, ze kolejki sa. Jak nie masz premium to na serwer w godzinach szczytu bedziesz wchodzil pare godzin.

  3. ok, dzięki wielkie :) a jak jest na Lorderon? :) Ktoś może się wypowiedzieć? :)

  4. ok, dzięki wielkie :) a jak jest na Lorderon? :) Ktoś może się wypowiedzieć? :)
    Na Icecrown nie pograsz bez donate a na Lordzie poddasz się expiąc. :D
    Proponuję ci wpłacić te 10 jurków na icecrown i wybrać właśnie ten realm bo na tym drugim się dosłownie zamęczysz.

    Tu masz info z Lorda
    exp : x1 (o ile nie 0,5)
    Dungeon Finder wyłączony
    Bez donate i innym ułatwień
    Ogółem hardcore :D

  5. Co do Icecrown:
    W tygodniu godzina 14/15 zaczynają się kolejki, do 16:30/17 osiągają po 1.5k.
    W weekendy godzina 12 zaczynają się kolejki (logując po 14 dostaniesz się o 19/20 dopiero).
    Jeśli uważasz że to Ci wystarcza to i bez donate sobie poradzisz.
    Nie wiem jak na Loarderonie ale na Icecrown insty TBC są pobugowane od pół roku i nic się nie zmienia, reszta do zniesienia.
    Co do Loarderon to tak jak wyżej:
    Hardcore (tak jak opisał ziomuśwyżej) + zboostowane raidy (co wcale nie jest minusem).
    Edited: April 16, 2017


  6. To zależy co wolisz
    icecrown to casualowy realm z exp ratem x7 + zwiększony gold rate bossy to raczej kukły do bicia (są słabo oskryptowane) zwłaszcza, ze 3/4 ludzi ma już end gamowe itemy no i bez donate raczej ciężko pograc
    Loarderon to serwer typu hardcore wszystkie raty x1, wylaczony df, realm jeszcze progressujacy, bossy zboostowane.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •