1. Wolkt başlamak istiyorum(lakin bir kaç sorun var)

Selam arkadaslar.Adım umut yasim 25.Warmane'i youtube de wotlk videoları izlerken keşfettim ve dedim ki artık zamanı geldi oyuna başlamalısın :) cata zamanında 3 ay civarı bir tecrübem var wow da tabi birde yıllar geçti üstünden geriye kalan newbie derecesinde bilgi ile(tabi kaldıysa)oyunu oynayacağım.öncelikle 3 ad. server var hangisini seçmeliyim özellikleri nelerdir,2. olarak seviyeli ve kendini bilen arkadaşların bulunduğu bir guild varmı bu nacizhane arkadaşa hem yardımcı olacak (tabiki bilgi aktarmak açısından),hemde sohbetlerine dahil edecek..Ha bu arada neredeyse unutuyordum,download bölümüne geldiğimde 2 çeşit wolkt var biri old biri normal hangisini indirmem gerekiyor.Simdiden tesekkür eder iyi oyunlar dilerim ..
    Edited: April 21, 2017

2. arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.download dosyalarından hangisini yüklemem gerekiyor lordaeron ve icecorwn icin ..

3. ikisinide indirsen oluyor diye biliyorum. old olan grafik olarak olması gereken old olmayan karakter tipleri güncel wow daki gibi biliyorum.

4. yazmayı unutmuşum indirdiğin dosya ile 3 servere de girebiliyorsun.

5. Icecrown da başladım ben. ben de senin gibi yeni yim . 2 arkadaş başladık. Hem horde de hem aly de karakter açtım. aly tarafında pek oynamadım ama horde tarafındaki guild de bayagı online oyuncu var sourlada da yardımcı olamay çalışıyorlar. Icecrown da oyuncu sayısı da cok ve Dungeon Finder diye bir uglumaa var 15 lvl den sonra lvl ine göre dungeon arıyor . sadece o özellik ile bile tek başına oynayabılırısn. tek sıktını akşamları full oluyor server ve sıraya sokuyor ( sıra diyoruz ama hiç sıra bekleyip giren görmedim :) 10 euro karşılığında premium hesap hakkı kazanıyorsun oyuna sıra beklemeden giriyorusn . Normal server gibi bayagı kalabalık. Her türlü hem yabancı hem turk bulabilrisn Icecrown da .

Lordaeron 5864 players
    Icecrown 11834 players 2 katı fark var :D

6. Woltk ta oynamayı düşünüyorsan icecrown serverinde horde olarak oynamaktayız. Quaxis Guildi olarak kapımız herkese acıktır.

7. hocam şu an başladım icecrown da druid açtım.20 lw oldum devam ediyorum.kime ulaşabilirim guild icin

8. YETKİLİLER
    Drogyn
    Enkaz
    Limon / Sonick
    Khintauro / Shkhin
    Noobility / Zekaliamele
    Ravenshadow / Ravendisc
    Morihaus / Xwalker
    Scarlatte / Bucurcadi / Ismailabi / Lazors / Pacoz
    Quaxis / Elross
    Burjuvaa
    Wakeuphero