1. May 5, 2017  

    Nemesis - Lordaeron, a nowy server TBC

    Witam, gra może jeszcze ktoś na warmane z starego Nemesis [WOTLK] z Lordaeron'a ? Jeśli tak to powstaje server TBC, może byłby ktoś zainteresowany ?

    Jechaneczka

  2. May 5, 2017  
    Stare czasy.
    Ekipa już dawno i pewnie na dobre się rozpadła. Część ekipy gra na globalu, część przestała grać. Ze starych Championów z którego głównie składało się Nemesis gram ja, Darloenor, Andariel i ostatnio pojawił się Siwy (Funkwell). Reszta raczej na pewno nie zagląda tutaj.

    Pozdrawiam,
    Twistet, Twist, Tlist

  3. May 5, 2017  
    Szkoda szkoda, to TBC sie fajnie zapowiada, jak macie jakis kontakt z Quini albo Sajzem, możecie popytać czy nie mają ochoty jeszcze pograć :D A Ty jak myślisz coś pograć na tym TBC? Zapowiada się nieźle

  4. May 6, 2017  
    Ja miałem niestety okazję dołączyć do gildii w momencie jej upadku. Z tego co pamiętam główna Pani lider miała jakieś prywatne sprawy na głowie jak i wtedy większości graczom dokuczała kolejka której w żaden sposób nie dało się ominąć. :P Sam czekam na TBC bo Wotlk jakoś mi się już przejadł tylko nie wiem czy ktoś z naszych rodaków będzie tam grać.

  5. May 6, 2017  
    Z Sajzem nie mam żadnego kontaktu. Quini z Nirthem grają na globalu i na pewno nie wrócą już na prywatny serwer.

  6. May 6, 2017  
    Tlist, Jechaneczka zobaczcie na PW - napisalem. Siwy

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •