1. May 9, 2017  

    Potrebna pomoc

    Zdravo svima, vec duze vreme igram wow, mogu da se pohvalim da sam ,,obrnuo,, sve ekspanzije do Legion-a. Nisam neki hc igrac ali jednostavno volim da igram ovu igricu. E sad, da predjem na stvar; vec trecu godinu igram apsoluto solo, sto za novije ekspanzije uopste nije problem, ali posto je na red ponovo dosao 2.4.3, preziveti solo je, pa ajde da kazem otezavajuce. Mozda vam je ovo malo cudno sto cete procitati ali LF ortake koji ce biti na ovom novom realmu, cisto da ne budem sam a ni oni, lepse je kad imas nekoga da cimes e oces bg, arenu, pravim, neam pojma kara ajde upadaj, e el imas tipa jwc ili bilo sta. Znaci neka budala koja se isto smara da igra sam moze slobodno ili da mi pusti ovde dm ili da iskuca dole. #NoHomo

  2. May 10, 2017  
    Pozz, ja i guilda smo eto na Allianci. Pa ako zelis mozes s nama "prezivljavati" hehe.

    Ako imas Discord dodaj me slobodno: LudaCritz aka Galantis#4270
    lp

  3. May 10, 2017  
    Takode i meni bi trebala pomoc krenuo sam da igram Paladina 12lvl , pa solo igranje na LiechKing nije lako .

  4. May 10, 2017  
    capponepr0 ovo je u vezi TBC-a , 2.4.3

  5. May 30, 2017  
    Isti problem gulim kao i vi momci haha, in game nick agamaniak level 10 rogue

  6. June 1, 2017  
    POzdrav braco ja sam bas sinoc skino TBC i kreno bi da igram ali iz nekog razloga kada ukucam ID i PW posle 1 min pise unable to conect e sada neznam sto mada mi je original radio normalno dok sam imo para sada neznam dal su DNS ili portovi a nerazumem se toliko ako neko zna nesto molim vas pomagajte i imacete jos 1 brate po oruziju. ps ovo vam je moj mail [email protected] ako nesto nekom znaci samo da to sredimo xD

    Hvala vam unapred za svaku pomoc e sad neznam dal ovo nesto pomaze imam bezicni net zove se firma MAXI net Solution Valjevo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •