1. May 27, 2017  

Medivh TBC Serveri (A) Leveling

Yaklasik olarak 3 saat icinde acilacak olan serverda Alliance tarafinda baslayacagim. Gear satisi olmamasi ve x1 rate orani cok buyuk bir arti, cok gec olamdan herkesin Outland'den buraya gecmesini oneririrm.

Server acilisinda leveling icin pm atmayi unutmayin :)

Human Rogue / Gaddar

2. May 27, 2017  
    Sıra bekleme derdi yok 1x gear satışı yok daha ne olsun :) popülasyon artmasın da sıra beklemeyelim benim tek derdim o. Outland'de oynamama sebebim bu. Donor olmadığım için sıra bekliyorum, donora karşıyım zaten çok saçma insan kayırma resmen. Hem Blizzard'ın oyununu çalıyorsun hem para kazanıyorsun yok böyle birşey.

3. May 27, 2017  
    Sıra bekleme derdi yok 1x gear satışı yok daha ne olsun :) popülasyon artmasın da sıra beklemeyelim benim tek derdim o. Outland'de oynamama sebebim bu. Donor olmadığım için sıra bekliyorum, donora karşıyım zaten çok saçma insan kayırma resmen. Hem Blizzard'ın oyununu çalıyorsun hem para kazanıyorsun yok böyle birşey.
    Donation sistemine private serverlarda ben de karsiyim normalde ama canima tak etti yukledim biraz sira sorunu kalmadi en azindan. Buna ragmen kosarak bu servera gectim, yillardir boyle stabil bir TBC serveri bekliyorduk iyi oldu bunu acmalari :)

4. May 27, 2017  
    Bedava oynuyorsun şu oyunu adamlar sayesinde bide 10 euroyu fazla görüyorsun :) wowa aylık 12 euro veriyorsun sen düşün.

5. May 27, 2017  
    blizzardın oyununu çalıyorsun :) iyimiş gerçekten peki bunca sunucunun parası ne olacak açılan bu kadar kolay olduğunu düşüyorsan internette dosyalar mevcut aç bi server sende paranın adını değiştir :)

6. May 28, 2017  
    hocam sen bir dükkan acıp insanlara bedavadan mal satarmısın ?
    adamlar zaten donate zorunluluğu koymuyorlar bir cok server seceneği sunmuslar.. Sen resmen warmane'i karalamışsın değişik bir görüşün var.

7. May 28, 2017  
    hocam sen bir dükkan acıp insanlara bedavadan mal satarmısın ?
    adamlar zaten donate zorunluluğu koymuyorlar bir cok server seceneği sunmuslar.. Sen resmen warmane'i karalamışsın değişik bir görüşün var.
    Aslinda normalde olmasi gereken yillik duzenli olarak server ve hardware icin donation kabul etmeleridir, onun disinda bir para kazanmalari etik degildir cunku bu oyundan Blizzard disinda kimsenin kar yapma hakki bulunmamaktadir. Sevabina adamar server mi yonetecek diye soruyorsaniz evet, gonullu olarak yapilmasi gereken birsey bu, bunun en guzel ornegi de Nostalrius / Elysium serverlaridir.

8. May 31, 2017  

9. June 3, 2017  
    selamlar bi guild var ise bende gelebilirim

10. June 4, 2017  
    selamlar bi guild var ise bende gelebilirim
    Şu guilde yeni girdim. Seviyeli birşeye benziyor, henüz officers ile oynamadım gerçi. http://theunfinishedsympathy.shivtr.com/
    Adım Litlefeather, ulaşmak istersen...

11. June 4, 2017  
    Komiksiniz arkadaşlar private server için para vermeye devam edin siz :) Ben para verecek olsam Blizzard'a para kazandırırım. Çünkü onlar hakediyor. Blizzard olmasa Warmane de olmazdı. Boş yapmayın lütfen...

12. June 5, 2017  
    Ben fakirim demenin en mütevazi yolunu seçmiş :)

13. June 5, 2017  
    Komiksiniz arkadaşlar private server için para vermeye devam edin siz :) Ben para verecek olsam Blizzard'a para kazandırırım. Çünkü onlar hakediyor. Blizzard olmasa Warmane de olmazdı. Boş yapmayın lütfen...
    İlginç birisin. 2 tane premium hesabim var ve neredeyse hergun bu oyuna giriyorum. Gayette egleniyorum ve paranin hakkini fazlaca veriyorlar

14. June 5, 2017  
    Şu guilde yeni girdim. Seviyeli birşeye benziyor, henüz officers ile oynamadım gerçi. http://theunfinishedsympathy.shivtr.com/
    Adım Litlefeather, ulaşmak istersen...
    10 bin kişi 10 dolar ödemiş olsun. Eder 100 000 $... Hem de birkaç günde kazandılar. Oh miss. Enayilik böyle birşey işte :))

15. June 5, 2017  
    Premium almaya zorluyorlar ben bunu sevmiyorum. Tamam bu serverda oynamak bile Blizzard'a haksızlık. Lakin ben premium olamadığım için lanet kuyruğu saatlerce beklemek zorunda değilim. Bu yüzden o realmde oynamıyorum. Medivh'deyim. Pay to Win olayını hiç sevmiyorum. Yahu düşünsenize Türkiye'deyiz internet kesildi veya elektrikler gitti. Raiddesiniz girmeniz lazım hemen, premium değilseniz o gün sizin raid biter anca gece 1den sonra girebilirsiniz. Var mı böyle birşey resmen P2W o realm. Şu yukarıdaki Marekai kardeşim de çok zeki galiba hemen teşhisi koymuş. Kardeş benim orjinal hesabım var sen rahat olsana sizin gibi ne idüğü belirsiz private serverlarına kazandıracağıma Blizzard'a kazandırıyorum.

12 Last