1. June 6, 2017  
    Ben fakirim demenin en mütevazi yolunu seçmiş :)
    hahaha adam cok doğru konuşmuş burada 10€ luk bi donate kimseyi fakir etmez ayrıca beğenmiyorsan neden üyelik alıp oynuyorsun burada syhn94 orjinal hesabında oyna ozaman simdi bu lafada bi kulp bulursunda sen önce yazmış premiuma karsıyım sonra yazmış blizzard hesabım var sanki bizde yok böyle kamiller olduğu sürece bu oyundaki zevk kaçıyor.

2. June 6, 2017  
    hahaha adam cok doğru konuşmuş burada 10€ luk bi donate kimseyi fakir etmez ayrıca beğenmiyorsan neden üyelik alıp oynuyorsun burada syhn94 orjinal hesabında oyna ozaman simdi bu lafada bi kulp bulursunda sen önce yazmış premiuma karsıyım sonra yazmış blizzard hesabım var sanki bizde yok böyle kamiller olduğu sürece bu oyundaki zevk kaçıyor.
    Bu cümleyi bir seferde mi çıkardın allasen? Bi sonda nokta gördüm de asdsfsf... Bu arada kâmil bilgili, olgun, noksansız kişi demek afsfsfsf v2

3. June 6, 2017  
    Bravo bu baslik altinda da herkes birbirini girtlaklamaya calismis, bir konuda da ana basliktan sapmadan ve seviyemizi kaybetmeden konusamiyoruz.. Ben de salak gibi bir de grup olusturmaya calisiyorum saka degil gercekten de en toxic oyuncu kitlelerinden biriyiz..

4. June 6, 2017  
    Arkadaşım ben derdimi anlatamadım galiba, siz anlamamakta ve insanları aşağılamakta üstünüze yok kamil falan. Bunu diyerek zaten kamil olduğunu belli eden sensin bu 1. İkincisi nerede oynayacağım kimseyi ilgilendirmez, ben orjinal hesabımı Legion ek paketi olduğu için dondurdum.(Vanilla'dan Wod'a kadar orjinalde oynadım) Ne idüğü belirsiz private servera para vermek istemiyorum. Şimdi buna da kulp bulursun ne demek ne idüğü belirsiz diye. İşte siz böyle insanlarsınız. İnsanların görüşlerine saygılı değilsiniz. Orjinale para verdiysem buraya da para vermek zorunda değilim. Ayrıca Medivh realmindeyim. Sıra olmadığı, donor vermek zorunda kalmadığım herkesin EŞİT olduğu realmdeyim. Bak şöyle yapsalardı eyvallah derdim. Bizi desteklemek için 10 euro ile bağış yapabilirsiniz, oyunda para verenle vermeyen arasında fark olmayacaktır deseler ben 20 euro bile verirdim. Ama donor almak zorunda bırakılmak sinirlendiriyor. Tekrar tekrar yineliyorum böyle serverlarda oynamak bile Blizzard'a hakarettir. Ama keşke Blizzard da TBC veya Vanilla realmi açsa da oraya para versek bütün bu sorun çözülecektir. 2 yıl sonra akıbeti belli olmayan bir oyun için para vermek bana göre saçmalıktır. Size göre saçmalık olmayabilir. Önce insanların görüşüne saygı gösterin sonra kimin kamil olup olmadığına karar verirsiniz. Bu arada Gaddar kardeşim kusura bakma böyleleri yüzünden tartışma uzuyor. Sen beni anladın, bir daha zaten polemiğe girmem bunlarla. Sağlıcakla kalın...

5. June 6, 2017  
    Legacy serverlari er ya da gec acilacaktir, Blizzard'in baska sansi da yok zaten expansionlar bitince buna yogunlasacaklardir. Oyundaki adim da yine Gaddar, mail atarsan birbirimizle iletisim saglayabiliriz.

Iyi oyunlar :)

6. June 6, 2017  
    Bravo bu baslik altinda da herkes birbirini girtlaklamaya calismis, bir konuda da ana basliktan sapmadan ve seviyemizi kaybetmeden konusamiyoruz.. Ben de salak gibi bir de grup olusturmaya calisiyorum saka degil gercekten de en toxic oyuncu kitlelerinden biriyiz..
    Gerçek hayatın bir yansıması; bu diyarda birisinin çukurunu kazmaya hevesli kılan bir -feodal arap- kültür hakim... P2Login... Oynadıysanız hatırlarsınız, Nostalrius Elysium'a taşındıktan sonra serverda problem çıkmıştı. Bakım ücreti için bağış yapılmasını şeffaf olarak beyan etiler. Ben de bağış yaptım birçokları gibi. Başkasının yarattığı bir eserinden aşırı miktartlarda para kazanıyorsanız, mesleğinizin adı korsanlık olmuyor mu? Kancasız olandan :)

7. June 6, 2017  
    gerçekten saçmalık yani 10 euro çok cüzi bir miktar adam sana her ay ver demiyor bir şey demiyor 25 bin oyuncunun tamamı donor olsa 250 bin dolar yapar 5 kişi totalde uğraşsa bütün warmane için 50 bin dolar kişi başı onuda 12 ye böldün mü 4 bin dolar kişi başı yapar aylık hiç bir masrafları yok dersek adam taş mı yesin hayrına sen wow oyna diye sunucu mu acıcak tabiki bu geçim kaynağı burdan gelecek paraya bakıyor yüzde 100 eminimki premium sıra olayı olmasa burda oynayanların yüzde 90 ı 1 euro bile donate atmaz 10 euro için bu kadar çingeneleşmeye gerek yok sinemaya gidersin para verirsin sigara içersin para verirsin kahve dünyasında kahve içersin para verirsin hepsi aldıgın hizmet kahveni evinde iç filmi kendin çek izle tütünüde ekip temmuzda hasatını yapar içersin o zaman 1 tane quest bugta olsa hemen warmane bok zaten beceremiyorlar diye laf soylersiniz kaliteli hizmeti bedavaya beklemek herhalde sadece türklere mahsustur işin özü 10 euro ne seni fakir eder ne de adamı zengin eder adamların bu işi yapması için motivasyon sadece

bir iki şey daha yazayımda tam olsun başka cevap yazmıcam çünkü konuya adamlar ayrıca para veremeyen veya vermek istemeyen kişiler için sıra beklemeden girebileceğin server açıyorlar aynı hizmeti veriyor oraya da sadece oyuncu sayısı doğal olarak biraz daha az zor oldugu için hem ayranım dökülmesin hem hesabı hepsi bir arada olmuyor 2 seneden fazla olmustur molten warmane oldugundan beri oynuyorum 10 euro 2 sene için bırakında alsın adamlar yani
    Edited: June 7, 2017 Reason: bb

8. June 8, 2017  
    x1 Serverlari Donor olmayanlar icin acilan bir yer degil, ozellikle blizzlike ratelerini seven insanlar icin acilmistir.

9. June 9, 2017  
    selamlar
    herhangi bir guild var ise bende katilabilirim medivh de basladim

10. arkadaslar servera yeni basladım guild falan varmıdır tbc de

11. guild bildiğim kadaryıla yok herkes ayrı ayrı takılıyor.

12. July 4, 2017  
    Bizde 5 arkadaş Horde takılıyoruz. Leveling bir guild ile beraber.

First 12