1. May 28, 2017  

    Pitanje

    Da li je jedan od vlasnika warmane srbin?

  2. May 28, 2017  
    Jeste ili nije, to ti nikako ne moze nigde pomoci niti bilo sta drugo. Verujem da i oni tako misle.

  3. May 29, 2017  
    Imao bih ja jedno pitanje:Da li ce warmane upload Legion posto ima legion servera?

  4. May 31, 2017  
    Interesuje me nesto? Imao sam 2 acc-a na moltenu.Kad je presao na Warmane , trazila se verifikacija meila koje sam uspesno obavio.Prebaceni su mi vote poeni za koje sam kupio po 4-5 itema na svakom acc-u i dobio sam neki bonus na svakom acc-u za koji sam uzeo po 1 weapon iz ICC-a.Nisam bio aktivan nesto vise od godinu dana i sada mi nema ni jednog heroja.
    Da li se zbog neaktivnosi brisu heroji posto su moji izbrisani a kad se ulogujem na sajtu pokazuje mi iteme koje sam uzeo ali nema heroja?
    Pozdrav

  5. June 1, 2017  
    Interesuje me nesto? Imao sam 2 acc-a na moltenu.Kad je presao na Warmane , trazila se verifikacija meila koje sam uspesno obavio.Prebaceni su mi vote poeni za koje sam kupio po 4-5 itema na svakom acc-u i dobio sam neki bonus na svakom acc-u za koji sam uzeo po 1 weapon iz ICC-a.Nisam bio aktivan nesto vise od godinu dana i sada mi nema ni jednog heroja.
    Da li se zbog neaktivnosi brisu heroji posto su moji izbrisani a kad se ulogujem na sajtu pokazuje mi iteme koje sam uzeo ali nema heroja?
    Pozdrav
    Mislim da je najbolje da kontaktiras nas support putem emaila [email protected]

    Imao bih ja jedno pitanje:Da li ce warmane upload Legion posto ima legion servera?
    Male su sanse za tako nesto.

  6. June 2, 2017  
    O Boze tek sada vidim.Heroji su bili na Ragnaros realmu a njega vise nema.Sta sada , jel bilo nekog transfera?
    Edited: June 2, 2017

  7. June 4, 2017  
    O Boze tek sada vidim.Heroji su bili na Ragnaros realmu a njega vise nema.Sta sada , jel bilo nekog transfera?
    Ovde sve pise - http://forum.warmane.com/showthread.php?t=327761 Igraci su imali opciju da prebace svoje karaktere na novi realm, ali to vise nije moguce.

  8. June 4, 2017  
    Ovde sve pise - http://forum.warmane.com/showthread.php?t=327761 Igraci su imali opciju da prebace svoje karaktere na novi realm, ali to vise nije moguce.
    oK , hvala za info.Ipak je moguce izgubiti heroja ovde ako nisi aktivan.Srecom nisam ovde davao pare pa nije veliki gubitak.A ona 23 coins sto sam dobio za poklon - kako doslo tako otislo.

  9. June 5, 2017  
    oK , hvala za info.Ipak je moguce izgubiti heroja ovde ako nisi aktivan.Srecom nisam ovde davao pare pa nije veliki gubitak.A ona 23 coins sto sam dobio za poklon - kako doslo tako otislo.
    Ako nisi potrosio te coine, oni bi i dalje trebali da budu na tvom accountu.

  10. Jedno pitanje posto ja sa drugom igram wotlk postoje li leteci mounti?

  11. Jedno pitanje posto ja sa drugom igram wotlk postoje li leteci mounti?
    Da, postoje. Na levelu 60 možeš da izučiš skill za letenje i da kupiš prvi leteći mount.

    Pozdrav!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •