1. June 9, 2017  

    10 euro donation nem erkezett meg!

    Sziasztok ide is irok! Irtam ingamebe meg angolul is de mèg semmi valasz. Toltottem banki atutalassal 10 eurot! Az mèg hagyjan h pluszba levontak tőlem 2700 ftot mert kulfoldre utaltam de meg megse jott szoval osszesen 5700ftot vontak le 10 euro helyett erdekes. Illetve mikorra erkezik meg mert mar 5 ora eltelt es semmi?! Csak az outlend que skip miatt vettem amugy leszarom azt a 10 coint is de igy fellogolni se tudok 1k varolista kb 5-6ora varakozasi idot jelent -.-, kicsit ideges vok varom valaszotokat.

  2. June 9, 2017  
    Sikerült megoldani? Komolyan annyit levontak a 10euró helyett? nem szabadna... Egyébként irják hogy vagy fél óra vagy mennyi mig megkapod.

  3. June 9, 2017  
    Én otp-s vagyok és anno instant megjött a coiin, meg nem vontak le semmit utalás miatt.

  4. Hello! OTP-nél vagyok én is. Probáltam egy támogatást indítani, 10euro, kért egy bizonylatot és egy személyi azonosítót, de addig kifizetési bizonylatot amíg nem vonja le az összeget nem tudok lekérni az OTP-nél. Valaki tud erre megoldást mit is kellene csinálni és hogyan.

  5. Eper/Anulu/Prieste , valamit nem felejtettél el ? :) (original Anulu)

  6. Hali! Egyáltalán van itt olyan aki támogatta a szerót és az OTP-nél van?

  7. Hali! Sikerült megoldani a problémát, 10 eurot levonta, semmi kezelési plusszt es azonnal jött is a credit.

  8. Hali, én is otp-s vagyok, de nálam van valami gikszer ... Levonta a pénzt, töltött egy fél óráig, utána kidobta hogy valami baja van, és törölték a fizetésem. Ilyenkor van valami teendő? Ja, és ugye ha rá akarok menni ismét a donatera, azt írja ki h törölte a fizetést, és visszatérítik. Pls help :'c

  9. Szia! Én is ebbe a csapdába estem. Elvileg hitelesítened kell az accodat. Kaptál egy vásárlói azonosítót (Consumer ID) erre kell a tárgyban hivatkoznod a megjelölt email címre küldött levélben. A levélben leírod a problémád és mellékeled a kért, személyedet azonosító okmányokat (én a személyimet) illetve a bankkártyád képét (első 6 és az utolsó 4 számjegy látszódjon a közte lévőket takard ki, látszódjon a neved és a lejárati dátum, majd a hátulján a CV kódot is takard le).

    Azonnal kaptam egy választ hogy feldolgozás alatt, majd kb fél nap múlva hitelesítve voltam és elfogadta a támogatást.
    Edited: January 27, 2018

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •