1. Herkese merhaba, birkaç adet sorum var

herkese merhaba, wow'u daha önceden orijinal olarak oynamıştım ve oyunu fazlasıyla biliyorum size şimdi birkaç adet sorum var;

1- karakterimi önce pve sonra da pvp bazında ayarlamak istiyorum zira wotlk raidleri bayağı güzel :D bunda bir sakınca var mı veya çok zor olur mu?

2- paladin sınıfındayım meslek olarak blacksmithing ve mining yapıyorum, ilerde değiştirmeli miyim?

3- lvl 80 olduğum zaman (çok hızlı oynuyorum :D) başlangıç olarak ne tür setler almalıyım veya craftlamalıyım?

4- oyun için önerdiğiniz addonlar neler? zira bug oluşmasından korktuğum için kendi addonlarımı indirmeye korktum.?

şimdiden teşekkürler :)

2. 1 : sakınca yok hatta sadece pve yaparak bir çok pvp itemini alabilirsin.
    2: bs mining iyi olabilir gold için bs güzel seçim gold/item sıkıntın olmadığı zaman bs yi silip başka meslek seçebilirsin.
    3: gold varsa ve hızlı raide girmek istiyorsan 5,3k civarı gs den aşağı sıkıntı hızlı olmak için legs feet chest wrist gibi craft yapabilir shoulder finger gold ile alabilirsin.
    4:addonlar ile ilgili cevabım yok dbm recount var :)

3. Anladım hocam teşekkürler :D şu addonları da forumdan araştırarak bulurum artık, ayrıca şu gear score olayını da anlatabilir misin(iz) zira tek bildiğim ilvl'dı:D ve de okuduğuma göre şunu da diyorlardı, "80lvl olduğunuz an en ıcız mavi ekipmanları alın" sonrasını hatırlamıyorum anlatabilir misiniz?:D