1. Проблем с акаунт, търся помощ

    Здравейте, имам следния проблем: Този акаунт е премиум с доста добри геройчета в няколко реалма + 85coins и поради тази причина си enable-нах Two Factor Authentication-а.Е-mail-а, който ползвах беше единствено и само за wow и по-точно този акаунт и си бях задал паролата да бъде въведена по подразбиране...и понеже не ми се налагаше да влизам често взех, че забравих паролата.Сега не мога да си вляза в акаунта заради two factor authenticationa нито на сайта, нито в играта.Писах ticket ingame от другия ми акаунт,но ми казаха : ''Account security is your own responsibility''.Аз съм съгласен с тях, но трябва да има нещо, което може да се направи. Преди 2 дни писах на един Community Manager тук на форума, макар че не бях напълно сигурен дали той може да ми помогне и все още нямам отговор.Въпроса ми е - Към кого трябва да се обърна, за да получа помощ?

  2. Емайла на акаунта знаеш ли си го, ако да пробвай да реснеш паса от там, и един съвет за да нямаш подобни проблеми винаги си записвай паролите в една тетрадка както правя аз. Доста често ми се е случвало да си забравя паса, и благодарение на това че си записвам всичко, не съм си губил акаунтите :).

  3. Ppc napishi edin mail na [email protected], tova che e "tvoq otgovornost" e avtomatichen otgovor/bot..

  4. Мерси за отговорите, това с ресета го пробвах поне 5 пъти и в 5-тте случая ми каза, че не могат да установят дали emaila ми принадлежи. Сега ще пробвам да им пиша на този адрес. Надявам се да има резултат :)

  5. Чесно казано сам си си виновен , от невнимание и по големи загуби са ставали

    Дано си си взел поука

    Иначе в опциите на броузера трябва да имаш място на което са се сейвнали сички пароли които си ползвал във самият
    броузер

    разцйка из опшънса може да извадиш късмет

  6. Емайла е най сигурното средство което може да се използва за връщане на акаунт. Ако не можеш през емайл, крайния случай е да представиш доказателства които да оправдаят че акаунта наистина е твой. Като например кога си донейтвал, логвал, и тн... Понеже е премиум шансовете ти да бъде върнат са по големи само трябва да им докажеш че ти си собственика на акаунта.

  7. Здравейте. И аз имам същия проблем, но до скоро си влизах в акаунта, само в сайта не можех да влизам. Сега ми се показва и в играта, и не мога да вляза. Знам, че за това вината е изцяло моя, но има ли някой, който може да ми помогне да си го върна. Мога да докажа, че акаунта е мой. Знам абсолютно цялата история на този акаунт, а относно защитата, направих я, защото ми хакнаха единият акаунт... бях сигурен, че е някой познат и веднага отреагирах, и сложих Two Factor Authentication. След известно време забравих паролата на джимейла, но не ми правеше впечатление, защото си влизах спокойно в акаунта, но сега вече не... Идеята ми е, може ли някой да ми съдейства по някакъв начин. Знам джимейла, но има лек проблем защото са два, които може да съм сложил на този акк. Но съм на 100% убеден, че е 1 от тях. Единственият ми проблем е паролата или дори да не ми кажат паролата, ако има вариант да се махне Two Factor Authentication ще е супер. Стана доста голям роман... но ако може някакъв съвет какво мога да направя. Да има изпратя билет и да им докажа, че акк е мой. Като например кога съм го направил какви герои има в него със подробности за тях и така. С 1 дума историята на този акаунт. Не съм донор, но играя от доста време в този сървър... още докато беше молтен. Надявам се да ми дадете някакъв съвет. Знам, че изцяло аз съм виновен, но за напред ще гледам да ги помня тези неща или да ги записвам някъде както вече казахте.

  8. Здравейте искам да попитам имам 1 проблем с акаунта си забравил съм си емейла и немога да вляза да играя защото ми праща секюрити код а аз немога да го видя поради това че не си спомням емейл адреса , Та искъм да попитам към кого да се обърна за помощ и дали е възможно въобще да се оправи ....
    Мерси

  9. Искам да попитам един проблем имам Your IP Address (91.216.3.0) has been suspended for due to Suspicious Acнеtivity - RB и не знам от къде е дошъл този бан някои ако знае да помогне

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •