1. July 9, 2017  

    Nestali heroji i prebacivanje sa Icecrown-a

    1. Da li je moguce da prebacim likove sa Icecrown realma na na neki drugi wotlkov realm?
    2. Horde charovi su mi nestali, imao sam na ovom accountu 2 iz alijanse i 3 iz horde, po lvl 80, gde su nestali, kako da im dokazem, kome da se obratim? Onako ima tiket samo za ban appeal kod supporta.

  2. Kasno Marko na Kosovo stizes....
    Oprosti se od tih heroja, izbrisani su.

  3. Kako je moguće da su alijanserski ostali, a hordaški jok? Hmm, čudno baš.
    I nigde odgovora na prvo pitanje, ima li uopšte admina ovde koji kurac? 6 dana niko ništa.
    Pazi, horde charovi nestali, a alijanserski ostali, ovde 2 i na drugom acc 3, a hordaških nema, 3 ovde i onamo 2, hahahahaahha jebote život.

  4. Najbolje bi bilo da kontaktiras support putem emaila - [email protected]

    Sto se tice prvog pitanja odgovor je ne.

  5. Je li realno sve ove godine da se jos nisu dosetili da dozvole prebacivane? Izmedju ostalog, vidi koliko igraca na Icecrown, ODLICNO bi bilo da ih prebacim na Lordaeron, taman bi dobili igraca-dva vise, posto cesto dual boxam. Katastrofa...
    Hvala za ovo, bas me zanima da vidim sta se dogodilo posto vecito neki haosi sa ovim privatnim serverima, nikad mira, uvek sve isto :D

  6. Je li realno sve ove godine da se jos nisu dosetili da dozvole prebacivane? Izmedju ostalog, vidi koliko igraca na Icecrown, ODLICNO bi bilo da ih prebacim na Lordaeron, taman bi dobili igraca-dva vise, posto cesto dual boxam. Katastrofa...
    Hvala za ovo, bas me zanima da vidim sta se dogodilo posto vecito neki haosi sa ovim privatnim serverima, nikad mira, uvek sve isto :D
    Transferi sa Icecrowna na Lordaeron nece nikad biti moguci zato sto su to dva razlicita realma sa razlicitm rejtovima i dizajnom. Transfer sa x7 na x1 realm nema puno smisla, zar ne?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •