1. [EU] Justice - Ново дошли българи с амбиция за силен г

    Привет на всички!

    Кои сме ние:
    Ника ми е Aaliyahh и точно реролваме тук на Outland [Aliance] с амбиция да създадем добре изграден гилд с който да се наслаждаваме на рейдове на високо ниво.
    Сърцето на гилда се състои от малък на брой български играчи които достатъчно са натрупали опит от живота и играта за да знаят какво искат и как да го постигнат.
    Аз като водач на гилда, играя играта от далечната 2006-т до към 2011 с леки прекъсвания в оригиналните сървари.
    Края за мен дойде към 2014-2015 когато прецених, че достатъчно жертвах за играта, тъй като през цялото време играех в топ гилдии по различни сървари с доста сървар фърстове.
    Доста пъти клас лидер, рейд лидер и гилд мастър на няколко гилдии през годините.
    Имам доста опит в играта с българи и както знаем тя носи своите плюсове и минуси, тъй като сме доста особени когато стане дума за взаимна игра между българи :)

    Предимно съм играл в български гилдии:
    - Legneds на Емерисс: (В най добрите им времена на ТБЦ, когато бяхме не по малко силни от водещите тогава Overpowered i BPEMETO) Убихме Илидан съвсем малко след тях.
    - DarkStorm Емерис: Силен старт на Лич Кинга с мен като ГМ, 4та позиция на Емерисс за момент.Обсидиан 2 дрейка и останалото на фарм статус преди нърфовете.
    - Brothers in Arms: Много силен край на Лич Кинга със килл на Лич Кинга хероик и хероик килл на енд гейм дрейка (забравих му името).
    Страхотен организиран старт на Катаклизъм със доста силни килове на хероик.
    Мисля, че доста време държахме ранк едно на Емерисс.

    Доста години прекарах на Емерисс като един от силните Паладини на сървара (Sadlife).
    За нещастие всички които сме опитали от добрите години на Емерисс знаем, че просто си дойде края на сървара :)

    Преди да заиграя с нашенци съм играл в ранк 200 гилдии на Burning Blade EU.

    Смело мога да твърдя, че познавам ТБЦ доста добре от към играта на високо ниво в SSC, TK и BT.
    Умело мога да контролирам рейда със добри стратегии и много силен подбран от мен екип с който да изчистим достатъчно бързо всичко което ни се изпречи.

    Какво искаме?: Нашата цел тук е да създадем доста силен екип от хора със статус в живота и играта, екип който знае какво иска и да се наслаждава на постигането на целите си, а именно да се пребори със всичко което предлага сървара.
    За момента търсим хора от всеки клас, хора с които да се опознаем и да прогресираме заедно постепенно от 0-лата.
    Приемаме хора готови тепърва да дигат герои, тъй като ние самите сме на тази крачка в момента.
    Искаме да подберем внимателно екипа си, това означава, че ще си поговорим внимателно със всеки който има желание да стане част от нас, тъй като имаме определени очаквания от към способноста на кандидата.

    ДКП?: За момента НЕ смятаме да ползваме ДКП система, аз лично мисля, че когато се изгради добре подбран екип от хора който играе и мисли като цяло, няма да има нужда от тази наложена система която си има своите големи минуси.
    Що се отнася до обличането ни като екип, ще се преценява внимателно и ще се обсъжда от водачите на гилда, кое как най добре ще служи за доброто развитие на екипа.


    Както споменах в името на топика, ние ше се концентрираме към английско говорящ европейски гилд.
    Поствам това тук, тъй като всеки българин който има интерес към тази насока е добре дошъл.

    Ние винаги търским нови играчи които споделят нашите цели и амбиции, а именно да бъдем възможно най добрата гилдия.
    Целим да държим забавляваща се, позитивна и уважаваща атмосфера в гилда за да може всеки един от нас да се чуства оценен и добре дошъл.

    Времена и Дни за игра в рейд екип: от 20:30 до 00:00 БГ време.
    2 Дена в седмица, като дните ще се обявяват през адон в играта (Group calendar) Понякога през седмицата, понякога през почивните дни.

    За повече информация: Aaliyahh в играта или тук чрез писмо на лично до мен.

    Благодаря ви за отделеното време, с уважение Aaliyahh <3 :)

  2. Успех, може и да се засечем по някое време.

  3. BUMP.
    За една седмица здрава работа като гилд.
    Имаме, една група с убийство на Принца 9/11.
    Подготвена втора гупа която чака своя 2ри рейд лидер да се завърне в понеделник от почивка.
    Като цяло сме 58 души и търсим да завършим местата със добре изглеждащи Елементал и Ресто Шаман, Шадоу Поп за 2рата група и бъдещата 25ца, която наближава :)
    За повече информация: Aaliyahh / Paana ingame.

  4. Здравейте, имам интерес да се присъединя към вашият гилд. Та въпросът ми е какви класове търсите още, за да съм максимално полезен ? Играя от доста време, нямам много опит с Тбц и затова ще ми е интересно. Ще помоля за евентуални координати понеже не мога да пиша в играта за сега. :)

  5. Привет, след доста работа и успешен старт.
    Успяхме да изградим гилда на високо ниво без нито един пропуснат рейд всяка седмица и доста силен отбор.
    В момента прогреса ни е 6/6 SSC, 3/4 TK. На една крачка от Т6 :)
    Рейдваме 3 дена в седмицата: Сряда, Четвъртак, Неделя от 8 до 12ч.
    Ползваме Loot council за Т5 и се готвим за ДКП през Т6.
    Играем на високо ниво като постоянно работим за подобряване на споделеното време в игра.
    Нямаме ретарди, драми и деца.
    Все още търсим силни и разбирасе активни Ларлоци които имат желание да станат част от нашия отбор.
    За повече информация: Blacka в играта или тук на лично съобщение.
    Успех на всички, крайна сметка игрите са за да се забавляваме :)

  6. Здравейте!

    Търся си нова гилдия и останах приятно изненадан, че от Алианска страна в Outland има добра българска такава.

    Героите ми са:

    - Redpower - Protection Warrior T5-ready
    - Morningstaar - Restoration Shaman Kara-ready

    Дълго време членувах в <Afterlife> (полу-сериозна гилдия, 5/6 3/4), заедно с всичките ѝ сливания и реформирания от началото на Outland realm-a. В крайна сметка отидох inactive, след като бях bench-ван 2 месеца подред поради прекалено многото warrior-и в гилдията. Затова и се надявам при вас да мога да си намеря място и да ми бъде дадено поле за изява. Целта ми е да прогресирам TBC със сериозна или полу-сериозна гилдия.

    За мен: На 27 съм. Играя WoW от 2005-та почти без прекъсване. Играл съм retail от средата на TBC (warrior, същия като сегашния ми) до средата на WotLK (DK, Sulthraz@Emeriss). Играя в Warmane от 2010-та насам.

  7. Здравейте,днес си изтеглих 3.3.5 и когато се опитвам да се логна ми дава ерор "unable to connect please try again later" Ако някой знае решение на проблема може да сподели тук или на скайп :qvor48 Благодаря !

  8. Здравейте, съществува ли все още гилдията ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •