1. Klasa dla gracza weekendowego

    Hej,

    Jak sama nazwa wskazuje chciałbym wrócić do Wotlk, lecz już wiek, obowiązki nie pozwalają siedzieć i farmić, bić reputacji tak jak kiedyś. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o poradę jaką klasę wybrać by zmaksymalizować fun przy małej dostępności czasu. Mam konto premium, ale nie chcę wchodzić w pay 2 win.

    Lubię zarówno PVP jak i PVE. Rozważam maga, ponieważ wyczytałem, że nie jest tak bardzo zależny od gearu jak inne klasy. Robi fajny dmg na PVE i ma potencjał na PVP.
    Z drugiej stron z doświadczenia wiem, że DPSów zawsze jest mnóstwo i jako tank nie miałem nigdy większych problemów ze znalezieniem party, dlatego też biorę pod uwagę Paladyna Prot i na PVP Retri lub Holy. Z kolei w przypadku tanka gear ma duże znaczenie. Podoba mi się także DK i klasy hybrydowe tank/dps, tank/heal, dps/heal. Nie jestem jednak pewien czy z DK będzie łatwo o party. Tak samo w przypadku BG raczej od razu ziemia bez gearu.

    Na koniec prosiłbym także o pomoc w wyborze strony konfliktu tj. czy są polskie gildie altujące, levelujące bez wymogów typu: „każdy za tydzień ma mieć wszystkie heroici”, chodzi o gildię traktującą tą grę jako rozrywkę, a nie pracę. Jeżeli ally to biorę Human jeżeli horda to pewnie BE ze względów własnych upodobań co do lore.

    Dziękuję z góry za wszelkie informacje.

  2. Nie szukałbym pomocy na polskim forum z racji.. ze jest polskie. Jeśli nie masz problemu z tankowaniem to polecam paladyna. Prot pve i retri pvp (najprostsza z klass melee, bo 1h + shield, Sacred shield i instant flash heal all day). Tutaj jako tank bedziesz calowany po stopach. Zawsze jak Ci sie znudzi tankowanie mozesz grac holy, zapotrzebowanie na heali tez jest dosyc spore. Pozdrawiam Unholystrike.

    edit. Co do gildii to po stronie hordy jest gildia "Siewcy ciemności". Nie posiadaja oni duzego progressu wiec mysle, ze nie powinni miec wielkich wymogow co do gearu. Sprobuj do nich zagadac.
    Edited: August 27, 2017

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •